17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

HİÇ KİMSE HİÇ KİMSEYİ SUÇLAMASIN

İnegölspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, “Hiç kimse hiç kimseyi suçlamasın. Tek sorumlusu varsa oda benimdir.”dedi.
GENEL - Eylül 22, 2022 11:40 pm A A

Bordo beyazlı ekip , cumartesi günü saat 16.00’da kendi sahasında ağırlayacağı Isparta 32 Spor maçı hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı çalışma ile sürdürdü.

Antrenman öncesi açıklama yapan Teknik Direktör Şaban Yıldırım, şunları söyledi:
“ Her şeyden önce şunu söyleyeyim. Bir defa bir takım istenilen sonuçları almıyorsa bakılacak yerler vardır şüphesiz. Burada ben oyuncularıma da aynı şeyi ifade ettim. Yani yönetim kurulunun gereken her şeyi yaptığını düşünüyoruz. Yani biz başta konuştuğumuz şeyleri yaptığını düşünüyoruz. Kaliteli de bir kadromuz var. Kaliteli bir kadromuzun olduğunu da düşünüyoruz. Eğer bir takım istenilen sonuçları almıyorsa, burada sorumlu olan hocadır. Yani hoca bu sorumluluğu almak durumundadır. Gerçek ve doğru olanda budur. Tabiî ki bazı tespitlerimiz var. Tespitlerimiz yaptıktan sonra tekrar onları düzeltmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Burada bir tek sorumlu kişi varsa o da benimdir. Başka bir şey aramaya hiç gerek yok. Çünkü istediğimiz transferleri, kadro planlamasını yaptık. Yönetim kurulu vecibelerini yerine getirdi. İstenilen sonuçlar şu dakikaya kadar gelmedi. Umarım inşallah bundan sonra gelir. Yani burada onu bunu suçlamanın gereği olmadığını düşünüyorum. Hiç kimse hiç kimseyi suçlamasın. Tek sorumlusu varsa oda benimdir. Cumartesi günü Isparta Spor ile oynayacağız. Daha hazır bir şekilde çıkacağımızı ümit ediyorum. Daha iyi bir maç olacağını daha iyi oynayacağımızı ümit ediyorum. Çalışmalarımızı o meyanda sürdürüyoruz.”

kemeravm.gif

Bu haber 300 kez okundu.
GENEL - 11:40 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kan kaybı devam ediyor !
  Ligde kötü günler geçiren ve kupada çıkış arayan İnegölspor 3 Lig ekiplerinden Ağrıspor’a uzatmalarda yediği golle mağlup olarak kupaya veda etti.
 • 02
  Beşar Esad Suriyelilere Seslendi: Ülkenize Dönün!
  Suriye Dışişleri Bakanı Faysal Mikdad, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda yapmış olduğu konuşmada savaş sebebiyle Suriye’den kaçmak zorunda kalan mültecilere ülkelerini Geri dönmeleri çağrısında bulundu. Türkiye, Suriye’de siyasi çözümü işaret etti. 
 • 03
  Dev indirim bekleniyor !
  Benzin ve mazot fiyatı başta olmak üzere akaryakıt fiyatları üzerinde etkili olan brent petrolde dalgalanma devam ediyor. Petrol resesyon korkuları ile geriledi.
 • 04
  Batırel; “Dolar zulmü sona erecek
  Dolar kuruna dair yaptığı tahminlerle büyük ses getiren ekonomist Necmettin Batırel bu kez, “Dolar zulmü sona erecek: Kapılar açılacak, taşlar yerine oturacak” dedi.
 • 05
  Son yılların en büyük kaçak içki operasyonu !
  Mersin’de yapılan operasyonda son yılların en büyük kaçak içki yakalaması gerçekleştirildi. Operasyonda, toplam 86 bin 245 şişe kaçak içkiye el konuldu.