15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Hırsız işyeri sahibini bile şok etti!

Süleymaniye mahallesinde bir işyerine sabaha karşı giren kimliği belirsiz şahıs içerde bulduğu değerli malzemeleri alıp kayıplara karıştı. O anlar ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Hırsızın saniye içerisinde kapıyı açıp içeriye girmesi işyeri sahiplerini şok etti.
GENEL - Aralık 3, 2019 12:42 pm A A

Alınan bilgilere göre olay süleymaniye mahallesinde meydana geldi. Nişan ve düğün organizasyonu yapan işyerine sabah karşı kimliği belirsiz bir kişi gelerek kilitli kapıyı saniyeler içerisinde açarak içeriye girdi. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken hırsız yaklaşık 10 dakik boyunca iş yerinde değerli eşya aradı. Gözü dönmüş hırsız içerde bulduğu bir adet laptop bilgisayar, odun kesme testeresi nişanlarda kullanan çeşitli malzemeleri alıp yine elini konulu sallayarak işyerinden ayrıldı. Sabah dükkanlarına gelen işyeri sahipleri kapının açık olduğunu görünce şok oldular. İçeriyi kontrol eden işyeri sahipleri bazı malzemelerinin yerinde olmadığını görünce durumu polis ekiplerine haber verdiler. Gelen ekipler işyerinde incelemede bulunarak parmak izi çalışması yaptı.

Polis ekipleri şimdi her yerde olayı gerçekleştiren şahsı arıyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1800 kez okundu.
GENEL - 12:42 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.