seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

11° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Huzur Mahallesinde durum içler acısı !

Saadet Partisi Huzur Mahallesi Başkanı Yıldırım Yıldız, “İnegöl’de bulunan diğer merkez mahallelere gösterilen özenin Huzur Mahallesine gösterilmediğini savunarak tepki gösterdi.
GENEL - Eylül 13, 2021 4:27 pm A A

Saadet Patisi ilçe teşkilatı her hafta farklı bir mahallenin sorunları mahalle başkanları aracılığıyla gündeme getiriyor.
Bu hafta Huzur Mahallesindeki sorunları dile getiren Mahalle Başkanı Yıldırım Yıldız, “Muhtarlık binası ile belediye tarafından yaptırılan tesis âtıl bir şekilde beklerken; mahalle yeterince hizmet almadığından kaderine terk edilmiş durumda. Bir merkez mahalleye gösterilen özen Huzur Mahallesine gösterilmiyor.” dedi.
Mahallede ön plana çıkan sorunlarla ilgili basın açıklaması yapan Saadet Partisi Huzur Mahallesi Başkanı Yıldırım Yıldız, şu ifadeleri kullandı;
MUHTARLIK BİNASI HARABE DURUMDA
“Huzur mahallemiz sürekli imar ve şehirleşmede sorunlar yaşayan yeni İnegöl bölgesinin içinde kalan gelişime açık bir mahallemizdir. İnegöl genelinde olan altyapı ve yollardaki düzensizlik maalesef mahallemizde de var. Mahallemizdeki kamuyu temsil eden muhtarlık binamız âtıl ve bakımsız bir şekilde durmakta. Muhtarlık binasının içinde ise bazı vatandaşlar yatılı olarak kalıyor. Muhtarımız ise kendisine ait işyerinde mecburi olarak hizmetini yürütmek zorunda. Binanın ise genel durumu harabe. Maalesef atıl şekilde bırakılmış bu bina ne mahallemize ne de muhtarlık kurumuna yakışmıyor.”

SOKAKLAR SÜPÜRÜLMÜYOR

“İnegöl Belediyesi tarafından 2012 yılında bir çocuk parkının içine yaptırılan bu tesis tamamen kullanılmaz hale geldi. Yine Mahallemizde bulunan sağlık ocağının bahçesi de sürekli olarak çöp atılan bir yer olmuş durumda. Düzenli olarak sokaklarımız da süpürülmüyor maalesef. Bir merkez mahalleye gösterilen özen bizim mahallemizde yok. Yerel idarecilerimizi ilgilendiren sorunlarımız olduğu gibi elbette mahallemizdeki sorunların bazıları da kullanımdan kaynaklanıyor.”

MAHALLEMİZ İNEGÖL’ÜN VİTRİNİ
“Bu sebeple mahallemize yapılan hizmetlere, bina ve tesislerine sahip çıkmaları ve bu tesisleri amacına uygun kullanmaları için buradan mahalle sakinlerimize de çağrı yapıyorum. Yeni İnegöl bölgesi içinde bulunan ve şehirlerarası yola cephe olduğu için adeta İnegöl’ün vitrini olan mahallemizin daha da yaşanabilir hale gelmesi için Saadet Partisi Huzur Mahalle teşkilatı olarak çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

resim yükle

Bu haber 1210 kez okundu.
GENEL - 4:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  MÜJDELİ HABER GELDİ: TARİH VERİLDİ
  Yerli koronavirüs aşısı Turkovac aşısında sona gelindi. Müjdeli haberi duyuran Dr. Ayşin Toker, seri üretim için ekim ayı sonunu işaret etti.
 • 02
  Bursa’nın haftalık vaka sayısı açıklandı
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca illere göre haftalık vaka sayılarını açıkladı. Bursa’nın vaka sayısı her 100 bin kişide 135.86 oldu.
 • 03
  KORONA BELİRTİLERİ DEĞİŞİYOR!
  Tüm dünyada korona virüs ile mücadele devam ediyor. Virüsün gelişmesi ile birlikte semptomlarda değişiklik gösteriyor. Yeni semptomlar bilinen 5 semptomdan oldukça değişik. İşte en yaygın 8 korona virüs semptomu.
 • 04
  MEB’DEN SKANDAL İDDİAYA SORUŞTURMA!
  Ankara Mamak’ta bir okulda, din kültürü öğretmeni ile Alevi öğrenciler arasında geçtiği öne sürülen olayla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı’nca soruşturma başlatıldı.
 • 05
  Silahlı çatışmada flaş gelişme
  Yenice mahallesinde çıkan silahlı çatışmada yoldan geçen 2 şahsın yaralanmasına neden olan 4 şahıs tutuklandı.
resim yükle
resim yükle