seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Huzurlu aile mutlu gençlik seminerleri sürüyor

Eğitimci Dr. Faruk Öndağ, İnegöl Belediyesi’nin Aile Hayatı İyileştirme Derneği (AHİD) işbirliği ile düzenlediği ‘Huzurlu Aile Mutlu Gençlik’ programları kapsamında “Zor Zamanda Çocuk Yetiştirmek” semineri ile İnegöllülerle buluştu.
GENEL - Kasım 20, 2021 11:23 pm A A

İnegöl Belediyesi’nin Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) işbirliğinde düzenlediği aileyi ve aile bireylerini geliştirici seminer programları devam ediyor. 10 hafta sürecek olan ve bu yıl “Huzurlu Aile Mutlu Gençlik” ana temasıyla yapılacak seminerlerin yedinci haftasında Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen seminerde, Dr. Faruk Öndağ İnegöllülerle buluştu.

Eğitimci Dr. Faruk Öndağ, “Zor Zamanda Çocuk Yetiştirmek” konulu seminerde aile yapısının önemini ve değerini anlatırken aynı zamanda çocuk yetiştirmenin önemine de değindi. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan seminer programında Faruk Öndağ, bir zamanlar şimdi ancak nostalji dizilerinde şahit olunabilen doğal bir hayat ve bu doğal hayatın içinde pişerek yetişmiş doğal bireyler olduğunu ifade etti. Sokaklarda saklambaç, köşe kapmaca, birdirbir oynanırken arada bir sonu kavgaya varabilen oyunbozanlıkların yaşandığı hayatı anlatan Öndağ, “Her şey kendiliğinden tabii olarak akıp giderdi. Teknolojinin hayatlarımızı hızla kavraması ve yönlendirmesi sonucu doğal olan pek çok şey ancak gayretle ulaşılabilir hale geldi. Artık önceliğimiz hazzı yaşamak ve ona hemen şimdi ulaşmak. Bu şartlarda çocuk yetiştiren ebeveynler gidişata nasıl dur diyeceklerini bilememenin tedirginliği içinde. Ancak günümüzde de doğal çocuk yetiştirebilmek mümkün” dedi.

Dr. Faruk Öndağ’ın yıllara dayanan tecrübesinden süzülen yaşanmış örneklerle zor zamanda çocuk yetiştirmenin püf noktalarını anlattığı seminer sonunda, programa katılan Başkan Yardımcısı  Oğuzhan Uslu günün anısına hediye takdiminde bulundu.

resim yükle

Bu haber 290 kez okundu.
GENEL - 11:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de şok olay !
  Fatih Mahallesi’nde meydana gelen olayda, bir kadın yeni aldığı silahla yanlışlıkla kendisini vurdu.
 • 02
  İNEGÖL’DE YENİ HAFTADA HAVA NASIL OLACAK?
  Meteoroloji Genel Müdürlüğü 22 Kasım hava tahmin raporunu yayımladı.
 • 03
  Burak Elmas’a İnegölspor forması !
  İnegöl Galatasaraylı Taraftarlar Derneği 2. başkanı Mehmet Turan derbi öncesi Galatasaray Başkanı Burak Elmas’a İnegölspor forması takdim etti.
 • 04
  Kafkasspor dolu dizgin !
  Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 1. Grup takımlarından İnegöl temsilcisi Kafkasspor, deplasmanda konuk olduğu Alibeyköy’ü oynadığı müthiş futbolla 3-1 yendi.
 • 05
  Araç sahipleri dikkat !
  Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği takma zorunluluğu her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Aralık’ta başlayacak.