Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İç İşleri Bakanlığı’ndan açıklama !

Yapılandırma ilk taksit ödemesi için bugün son gün. Son gün olması nedeniyle sokağa çıkma yasağında esnetilme yapıldı.
GENEL - Mart 1, 2021 5:43 pm A A

İçişleri’nden sokağa çıkma yasağı açıklaması.

İçişleri Bakanlığı bir son dakika açıklaması yaptı ve bugün yapılandırma için ilk taksit ödemesinde son gün olduğu, yapılandırma borcunu ödeyecek kişiler için sokağa çıkma yasağının olmayacağı, saat gece2 24.00’a kadar bu vatandaşların yapılandırma ilk taksidini ödeyebileceğine yer verildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3060 kez okundu.
GENEL - 5:43 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 02
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 03
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 04
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 05
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.