26° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

İhraç Fazlası Giyim’de dev kampanya

Birbirinden farklı markaların bir arada olduğu İnegöl İhraç Fazlası Giyim’de sezon sonu indirimleriyle İnegöl’ü kaliteyle buluşturmaya devam ediyor.
GENEL - Ekim 15, 2019 6:44 pm A A

İnegöl’de şıklığından ödün vermeyenlerin en çok tercih ettiği adres olan İhraç Fazlası Giyim’de dev sezon sonu indirimi ile İnegöl Halkına hizmet vermeye devam ediyor. İhraç Fazlası Giyim tarafından yapılan açıklama ile mağazadaki indirim hakkında bilgi verdi:  “ İhraç Fazlası Giyim olarak başladığımız günden beri kalite çizgimizden asla ödün vermedik. Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımızla İnegöl halkına hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yıl da sezon sonu indirimlerimiz başladı. İhraç Fazlası Giyim olarak bünyemizde sektörün önde gelen firmaların ürünlerini tercih ediyoruz. İnegöl’de kazanıp İnegöllüre hizmet ediyoruz. Firmamız bünyesinde kaliteli ürün çizgimizden asla şaşmadık. Tüm İnegöllü vatandaşlarımızı indirimlerden yararlanmak için mağazamıza davet ediyoruz” denildi.

Tüm indirimlerden yararlanmak için İnegöl İhraç Fazlası Giyim Mağazasını ziyaret edebilir, WhatsApp hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Ertuğrulgazi Mahallesi Kozluca Bulvarı No:13 – 0553 333 0543


Bu haber 2940 kez okundu.
GENEL - 6:44 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Hırsızlar Adliye’ye sevk edildi !
  İnegöl’de Büfeci esnafını canından bezdiren 3 hırsız İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla kıskıvrak yakalandı.
 • 03
  İsteyen pazarcı tezgahını açabilecek !
  Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yaşanan karışıklıklar vatandaşları da arada bıraktı.
 • 04
  Güçlü altyapı, sağlıklı çevre
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, şehrin 2050 yılına kadar kesinlikle su sıkıntısı çekmemesi için gerekli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza kaliteli ve kesintisiz içme suyu temin edebilmek için yaklaşık 400 milyon liralık yeni yatırımları şehrimize kazandırıyoruz” dedi.
 • 05
  ÇOCUK HASTALAR UNUTULMADI !
  Maske üretiminde örnek bir çalışma ortaya koyan İnegöl Belediyesi, Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi ve İnegöl Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklar için hazırlanan maskeleri hastane yöneticilerine teslim etti. Belediye Başkanı Alper Taban, her ihtiyaca yönelik maske üretmeye devam edeceklerini söyledi.
şanlıurfa araç kiralama