10° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.73

İhraç Fazlası Giyim’de dev kampanya

Birbirinden farklı markaların bir arada olduğu İnegöl İhraç Fazlası Giyim’de sezon sonu indirimleriyle İnegöl’ü kaliteyle buluşturmaya devam ediyor.
GENEL - Ekim 15, 2019 6:44 pm A A

İnegöl’de şıklığından ödün vermeyenlerin en çok tercih ettiği adres olan İhraç Fazlası Giyim’de dev sezon sonu indirimi ile İnegöl Halkına hizmet vermeye devam ediyor. İhraç Fazlası Giyim tarafından yapılan açıklama ile mağazadaki indirim hakkında bilgi verdi:  “ İhraç Fazlası Giyim olarak başladığımız günden beri kalite çizgimizden asla ödün vermedik. Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımızla İnegöl halkına hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yıl da sezon sonu indirimlerimiz başladı. İhraç Fazlası Giyim olarak bünyemizde sektörün önde gelen firmaların ürünlerini tercih ediyoruz. İnegöl’de kazanıp İnegöllüre hizmet ediyoruz. Firmamız bünyesinde kaliteli ürün çizgimizden asla şaşmadık. Tüm İnegöllü vatandaşlarımızı indirimlerden yararlanmak için mağazamıza davet ediyoruz” denildi.

Tüm indirimlerden yararlanmak için İnegöl İhraç Fazlası Giyim Mağazasını ziyaret edebilir, WhatsApp hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Ertuğrulgazi Mahallesi Kozluca Bulvarı No:13 – 0553 333 0543

Bu haber 1460 kez okundu.
GENEL - 6:44 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ak Parti’de ihraç!
  24. Dönem Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edildi.
 • 02
  İnegöl’de flaş operasyon!
  İnegöl’de kaçak sigara ve tütün sattığı tespit edilen iş yerlerine operasyon düzenlendi.
 • 03
  İnegöllüler dikkat! 24 saat sular kesik olacak..
  BUSKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler 2. Bölge Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında İnegöl’de 13 Mahallede sular kesilecek.
 • 04
  Akılcı İlaç Kullanımına Dikkat Çekildi
  İnegöl İlçe Sağlık Müdürü Dr. Enver Ünal, beraberindeki Müdürlük personeliyle birlikte 18 Kasım Dünya Akılcı İlaç Günü kapsamında Belediye Başkan Vekili Ahmet Kara’yı ziyaret etti.
 • 05
  Altında düşüş!
  Piyasalar haftaya hareketli başladı. Merkez Bankalarının faiz indirimleri sonrası yatay seyreden döviz kuru ile altın fiyatlarında düşüş bugün başladı.Piyasalardan alınan son dakika bilgilerine göre gram ile çeyrek altın fiyatı son 2 ayın en düşük seviyesini gördü.