Sisli
 • EURO 6.47
 • DOLAR 5.80

İlahıyatçı İsmail Güler İnegöllülerle Buluştu

İnegöl Belediyesi’nin AHİD işbirliğiyle düzenlediği Evlilik Okulu kapsamında gerçekleştirilen seminerlerin bu hafta ki konuşmacısı Eğitimci ve İlahiyatçı İsmail Güler oldu. “Salih Evlat Nasıl Yetiştirilir” konulu seminer Sani Konukoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
GENEL - Kasım 10, 2019 7:05 pm A A

İnegöl Belediyesi’nin Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) işbirliğinde toplumun yapı taşı olan aile müessesesinin önemini ortaya koymak adına başlattığı Evlilik Okulu seminerleri sürüyor. Eğitimler kapsamında Cuma akşamı düzenlenen programda, Eğitimci – İlahiyatçı İsmail Güler İnegöllülerle buluştu.

 

“Salih Evlat Nasıl Yetiştirilir” konulu seminerde Eğitimci – İlahiyatçı İsmail Güler, evlat yetiştirirken nelere dikkat edilmesi gerektiği, anne ve babaların üzerine düşen görevler gibi pek çok konuya değindi. Katılımcıların büyük bir dikkatle dinlediği seminerde Güler, aile hayatının korunması noktasında da katılımcılara oldukça faydalı bilgiler aktardı. Eğitimci – İlahiyatçı İsmail Güler programın son bölümünde katılımcıların sorularını cevaplandırarak programı tamamladı.

 

GELECEK HAFTA PROGRAMLARI

İnegöl Belediyesi’nin AHİD işbirliğiyle düzenlediği Evlilik Okulu programları 15 Kasım’da Eğitimci Yazar Halit Ertuğrul’un Aile İçi İletişim, 22 Kasım’da Eğitimci İsmail Güler’in İş Hayatının Kadınlar Ve Aile Üzerindeki Sosyal Ve Psikolojik Sonuçları, 29 Kasım’da ise Medrese Alimleri Vakfı Başkanı Tayyib Elçi’nin Ailede Mahremiyet ve Tesettür seminerleriyle devam edecek.

Bu haber 850 kez okundu.
GENEL - 7:05 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kent Konseyinden İyilik Hareketi
  İnegöl Kent konseyi iyilik hareketi çalışma grubu insanlara dokunmaya devam ediyor.
 • 02
  Binlerce kredi kartı bilgileri çalındı!
  İnternet üzerinden teknoloji ve ekonomi özelinde yayın yapan ZDNet, 455 binden fazla kredi kartı bilgisinin çalındığını ve şu anda satıldığını duyurdu. Türklerin kredi kartlarının Joker’s Stash isimli “En büyük kart mağazası”nda satıldığı belirtildi.
 • 03
  Cinkarataş ailesinin acı günü
  İnegöl basın camiasının kurucularından Dursun Cinkarataş hayatını kaybetti.
 • 04
  Bursa’da feci kaza!
  Bursa’da yaşanan olayda otomobil ile motosikletin kafa kafaya çarpışmasıyla motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
 • 05
  İnegöl’de mahalle sokağa döküldü
  İnegöl’de son günlerde sıkça rastlanan asılsız yangın ihbarına bu gece yenisi daha eklendi. Orhaniye Mahallesi’nde yangın ihbarını alan itfaiye ekipleri olay yerine gittiğinde asılsız ihbarla karşılaştı.