18° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

İLK BAŞKAN ADAYI LİSTESİNİ AÇIKLADI

Sezonun bitmesiyle birlikte kongre heyecanına giren İnegölspor’da Timur Erezsarı bugün düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında yönetici arkadaşları ile birlikte basının karşısına geçti. Düzenlediği basın toplantısında kısa bir açıklama yapan Erezsarı, camianın beklentilerini bildiklerini ve başarı için gereken her şeyi yapacaklarını ifade etti. Teknik ekiple alakalı gelen sorulara ise görüşme içerisinde olduklarını ve yönetime seçilmeleri halinde önümüzdeki […]
GENEL - Mayıs 20, 2016 2:55 pm A A

Sezonun bitmesiyle birlikte kongre heyecanına giren İnegölspor’da Timur Erezsarı bugün düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında yönetici arkadaşları ile birlikte basının karşısına geçti.

Düzenlediği basın toplantısında kısa bir açıklama yapan Erezsarı, camianın beklentilerini bildiklerini ve başarı için gereken her şeyi yapacaklarını ifade etti. Teknik ekiple alakalı gelen sorulara ise görüşme içerisinde olduklarını ve yönetime seçilmeleri halinde önümüzdeki hafta içi teknik direktörü de açıklayacaklarını ifade etti.

EREZSARI’NIN LİSTESİ ŞU ŞEKİLDE;

Mehmet Döngel, Deniz Erdem, Mahmut Durmuş, Adnan Oran, Erkan Uysal, Çetin Yalınız, Serdar Yiğit, Serhat Kılınç, Metin Ungan, Volkan Kaplan, Hüseyin Kurt, Serdar Nalcı, Cemal Aktürk, Serdar Yentürk, Nurettin Aydemir, Osman Yavuz,

 

Yedekler: Zekai Süner, Mehmet Özdamar, Nurettin Kaplan, Yalçın Menteş, Gökhan Emre, Ali Ezim


Bu haber 1250 kez okundu.
GENEL - 2:55 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de ortalık karıştı !
  Gece saatlerinde Orhaniye Mahallesi Zürra Sokak içerisinde kavga olduğu , silahla ateş edildiği ve yaralan şahıs olduğu bilgisi üzerine emniyet ekipleri bölgeye geçti.
 • 02
  İnegöl Emniyetin’den şok operasyon !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü KOM Grup Amirliği ve Narkotik Grup Amirliği ekiplerince İnegöl Sokak Satıcılarını yakalamaya yönelik yapılan çalışmalarda Uyuşturucu Satışı Yaptığu tespit edilen A. K. isimli şahıs, Sinanbey Mahallesi Murat Caddesi üzerinde takip edildiği sırada Emniyet ekiplerini farkedince, elinde bulunan çantayı bırakıp kaçmaya başladı.
 • 03
  Bekçi alımı başvuruları başladı !
  Polis Akademisi Başkanlığı’nın yaptığı bekçi alımı duyurusunun ardından başvuru tarihleri de belli olmuştu. Bekçi alımı başvuruları başladı!
 • 04
  Şehitler Anıtı’na özel sergi salonu
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıl 19 Eylül Gaziler Günü’nde ziyarete açtığı Mihraplı Şehitler Anıtı’na, bu yıl da kahramanlık mücadelesinin fotoğraf, canlandırma maketler ve şehit aileleri tarafından bağışlanan özel eşyaların sergilendiği ayrıcalıklı bir sergi salonu kazandırdı.
 • 05
  İNEGÖL BELEDİYESPOR:3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR:0
  AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, İnegöl Spor Salonu’nda ağırladığı Bursa Büyükşehir Belediyespor’u 3-0 mağlup etti.