Kısa süreli yağmur
 • EURO 6.61
 • DOLAR 6.12

İLK BAŞKAN ADAYI LİSTESİNİ AÇIKLADI

Sezonun bitmesiyle birlikte kongre heyecanına giren İnegölspor’da Timur Erezsarı bugün düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında yönetici arkadaşları ile birlikte basının karşısına geçti. Düzenlediği basın toplantısında kısa bir açıklama yapan Erezsarı, camianın beklentilerini bildiklerini ve başarı için gereken her şeyi yapacaklarını ifade etti. Teknik ekiple alakalı gelen sorulara ise görüşme içerisinde olduklarını ve yönetime seçilmeleri halinde önümüzdeki […]
GENEL - Mayıs 20, 2016 2:55 pm A A

Sezonun bitmesiyle birlikte kongre heyecanına giren İnegölspor’da Timur Erezsarı bugün düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında yönetici arkadaşları ile birlikte basının karşısına geçti.

Düzenlediği basın toplantısında kısa bir açıklama yapan Erezsarı, camianın beklentilerini bildiklerini ve başarı için gereken her şeyi yapacaklarını ifade etti. Teknik ekiple alakalı gelen sorulara ise görüşme içerisinde olduklarını ve yönetime seçilmeleri halinde önümüzdeki hafta içi teknik direktörü de açıklayacaklarını ifade etti.

EREZSARI’NIN LİSTESİ ŞU ŞEKİLDE;

Mehmet Döngel, Deniz Erdem, Mahmut Durmuş, Adnan Oran, Erkan Uysal, Çetin Yalınız, Serdar Yiğit, Serhat Kılınç, Metin Ungan, Volkan Kaplan, Hüseyin Kurt, Serdar Nalcı, Cemal Aktürk, Serdar Yentürk, Nurettin Aydemir, Osman Yavuz,

 

Yedekler: Zekai Süner, Mehmet Özdamar, Nurettin Kaplan, Yalçın Menteş, Gökhan Emre, Ali Ezim

Bu haber 910 kez okundu.
GENEL - 2:55 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bu müze hep açık!
  Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Bursa Büyükşehir Belediyesi müzelerini dijital platforma taşıyor!
 • 02
  Harmancık ekonomisine can suyu
  Kırsal kalkınmanın sağlanması hedefiyle 2013 yılında hizmete açtığı Keles Süt Ürünleri Tesisiyle bölge çiftçisine can suyu olan, kaliteli tohum, fide ve fidan dağıtımlarının yanı sıra yüksek verimli hayvan ırklarını üreticiyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Harmancık ekonomisine artı değer sağlayacak bir adım daha attı.
 • 03
  Kovalamaca sonucu yakalandılar
  Bursa’da kesinleşmiş hapis kararı bulunan 2 firari kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalandı.
 • 04
  Bursa’da 4 belediye 19 işçi alacak
  İŞKUR sitesinde yer alan bilgilere göre Bursa’da 4 belediye 19 işçi istihdamı sağlayacak.
 • 05
  Erhan Demirden taraftarları maça davet etti
  İnegölspor Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Demirden, Pazar günü saat 13.30’da sahasında ağırlayacakları Sarıyer maçına tüm ilçe halkını davet etti.