-2° Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR

“İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye” İnegöl’de başladı

AK Parti İnegöl Gençlik Kolları İnegöl’de gençler ile bir araya gelerek “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye” programını gerçekleştirdi. AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından başlatılan “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye” programı İnegöl’de de start aldı.
GENEL - Giriş : 02.12.2022 15:50 - Güncellenme : 02.12.2022 15:50 A A

İnegöl’de gerçekleşen programa AK Parti İnegöl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Baştürk, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve çok sayıda genç katılım sağladı.
AK Parti İnegöl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Baştürk, “Sözümüz olsun Sayın Cumhurbaşkanım, İnegöl’de gerçekleştirmeye başladığımız ‘İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye’ programlarıyla Haziran 2023’te gençlerden en fazla oy aldığımız bir seçim olacak. İnşallah bu seçimde AK gençlik tek dokunuşla sandığa mührünü vuracaktır.” dedi.
Gençlerin Erdoğan’a inandığını vurgulayan Baştürk “Dünde olduğu gibi bugünde gençlerimiz sayın Cumhurbaşkanımıza güveniyor. Ak Parti’mizi rekor oyla iktidar yapacağız. Bugün burada 250 genç kardeşimiz ile bir araya geldik. Sadece bugün değil dünde olduğu gibi yarında gençlerimiz ile hep bir arada olacağız” Dedi.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 410 kez okundu.
GENEL - 3:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 02
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 03
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
 • 04
  Endonezya, Bursa’da tanıtılacak
  Endonezya Ankara Büyükelçiliği ve Bursa Kent Konseyi’nin destekleriyle düzenlenen Endonezya’dan bir kültür şenliği olan ‘Eve Yolculuk’ programı, 06 Şubat Pazartesi günü saat 19.00’da Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda yapılacak.
 • 05
  Büyükşehir’in ‘yeşil’ uygulamalarına 3 ödül
  Türkiye’de kayıp kaçakla mücadelede Türkiye’de ilk sırada yer alarak ‘verimlilik ödülü’ kazanan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ‘yeşil’ uygulamalarına da 3 ödül birden geldi. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi’nin organize ettiği ‘Plant Ödülleri 2022’ ödül töreninde Bursa Büyükşehir Belediyesi, Park ve Rekreasyon Alanları Uygulamaları’, ‘Yeşil Şehir’ ve ‘Plant Özel’ olmak üzere 3 ayrı kategoride ödül aldı.