22° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İlk tepki Chp’den geldi !

AK Parti Bursa milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’in kocası Yakup Gürel’in Harmancık ilçe spor müdürü olarak atanmasına ilk tepki Cumhuriyet Halk Partisi’nden geldi.
GENEL - Mayıs 13, 2020 9:16 pm A A

Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yayınlayan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Okan Göktaş şu ifadelere yer verdi. “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak işini iyi yapan kurumlara zaten hasretiz. Ülkemiz böylesine büyük bir halk sağlığı savaşı verirken, bu karmaşayı mazeret bilerek yan gelip yatmayan, halkı için çalışmaya devam eden böylesine kurumları görünce ülke yönetimine olan inancımız ve güvenimiz artıyor. Hepimiz İnegölümüz’ün sorunlarına hakimiz, şöyle bir şehir turu atınca sorunlar zaten yüzümüze çarpıyor. Neyse ki; Haziran 2018’den beri Büyük Millet Meclisimiz’de İnegöl’ümüzü özveriyle temsil eden, bizlere 3 yılda dört kanun teklifi ve iki araştırma önergesi vererek, İnegöl’ün geleceği hakkında bizleri rahatlatan bir vekilimiz var. Bugün öğrendik ki; Harmancık İlçe Spor Müdürlüğü’ne de Gururumuz Sn. Mebusumuz Vildan Hanımefendi’nin eşi atanmış. Harika bir tercih olmuş, koskoca Bursa’da daha uygun bir isim düşünülemezdi. Hazır meclis de tatildeyken, vekilimiz de kendisine yardımcı olacaktır. Pandemi süreci olmasaydı eğer eminim ki; Harmancık Halk’ı da bu haberi sevinç gösterileriyle kutlayacaktı. Tekrar tekrar, güzide kurumumuz İl Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz’ü bu karardan ötürü tebrik ediyoruz” dedi.


Bu haber 1990 kez okundu.
GENEL - 9:16 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bakan Koca’dan önemli açıklamalar !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen basın toplantısında açıklama yaptı.
 • 02
  Bursa’da hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara karşı denetim düzenlendi.
 • 03
  Öğrencilerin Tablet İhtiyacı İçin Destek Kampanyası Başlatıldı
  Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim modeliyle devam eden eğitimlerde, ihtiyaç sahibi öğrencilerin tablet eksiğini gidermek için “Eğitimde Birlik Akımı” sloganıyla kampanya başlatıldı.
 • 04
  Milyonların gözü bu haberde !
  Vergi ve prim borçlarının yapılandırılmasına yönelik açıklamada bulunan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, söz konusu kararın gündemlerinde olduğunu ifade etti.
 • 05
  Ak Parti’de flaş gelişme !
  Pandemi nedeniyle yapılamayan Ak Parti İnegöl İlçe kongresi Pazar günü gerçekleştirilecek. Kongreye Mustafa Durmuş ve yönetimi tek liste halinde katılacak.