Sisli
 • EURO 6.46
 • DOLAR 5.78

İnbosder Yönetiminden Taban’a Ziyaret

Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Bosna Hersek Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (İNBOSDER) yönetimini ağırladı. İnegöl Bosna Hersek Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (İNBOSDER) Başkanı Selahattin Kozan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret etti. Bugün 10.00’da Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, şehrimizdeki hemşeri derneklerinin ilçe kültür sanatındaki yeri başta olmak üzere yapılması planlanan […]
GENEL - Kasım 30, 2018 2:13 pm A A

Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Bosna Hersek Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (İNBOSDER) yönetimini ağırladı.

İnegöl Bosna Hersek Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (İNBOSDER) Başkanı Selahattin Kozan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret etti.

Bugün 10.00’da Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, şehrimizdeki hemşeri derneklerinin ilçe kültür sanatındaki yeri başta olmak üzere yapılması planlanan faaliyetlere ilişkin görüşmeler yapıldı. İnegöl’e ilişkin istişarelerin de gerçekleştiği ziyarette, İNBOSDER Başkanı Selahattin Kozan, kendilerine vakit ayırdığı için Belediye Başkanı Alper Taban’a teşekkür etti. Taban ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şehir yönetiminde istişare ve ortak aklın önemine dikkat çeken Taban, bu tür ziyaretlerin de ortak aklın çalıştırılması anlamında önem arz ettiğini kaydetti.

Bu haber 720 kez okundu.
GENEL - 2:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekmekçi Ailesinin Acı günü
  İnegöl Belediyesi çalışanlarından, Belediye Başkanı makam şoförü, Adnan Ekmekçi’nin babası Mustafa Ekmekçi ( 70 ) dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 02
  İnegöl’de kırmızı alarm!
  İnegöl’de fabrika bacalarından çıkan zehirli dumanlar İnegöllülerin sağlığını olumsuz yönde etkiliyor.
 • 03
  2 doktor onlarca hasta
  İnegöl Devlet Hastanesi Dahiliye polikliniğinde 6 doktordan 4’ü izinli olunca en erken randevu tarihi ise 10 gün sonraya veriliyor.
 • 04
  Jandarmadan şok operasyon!
  Bursa’da jandarma komutanlığı tarafından yapılan operasyonda telefon kablosu çalan şahıslar yakalandı.
 • 05
  Köseoğlu ailesinin acı günü
  Aile Hayatını İyileştirme Derneği Başkanı Naci Köseoğlu’nun annesi hayatını kaybetti.