17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İndirimli satışlar yarın başlıyor !

Tarım Kredi Marketleri’ndeki 30’dan fazla üründe indirim 15 Ağustos Pazartesi gününden itibaren başlıyor.
EKONOMİ - Ağustos 14, 2022 1:37 pm A A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı sonrası Tarım Kredi Marketleri’ndeki 30’dan fazla üründe indirim 15 Ağustos Pazartesi yarın itibarıyla başlıyor. Bin 400 markette indirim gelecek ürünlerin listesi de açıklanırken, “Vatandaş sepetini daha ucuza dolduracak” diyen Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın, bazı ürünlerde çok ciddi indirim yaptıklarını söyledi.

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde indirim yarın başlıyor. 30’un üzerinde temel tüketim ürününde fiyatların düşmesi beklenirken bin 400 markette etiketler değiştirilmeye başlandı bile. Hafta başına kadar bütün ürünlerde indirimler devreye girmiş olacak.

kemeravm.gif

Bu haber 450 kez okundu.
EKONOMİ - 1:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Minik alev savaşçıları göreve hazır
  İtfaiye Haftasını Bursa’da farklı etkinliklerle kutlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Ana Kucağı Eğitim Merkezleri’ndeki miniklerle bir araya gelerek, hem yaptıkları çalışmaları hem de yangından korunma yollarını anlattı.
 • 02
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 03
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.
 • 04
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.
 • 05
  Mustafa Durmuş’un acı günü !
  Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un dedesi sanayi eşraflarından Şükrü Ak vefat etmiştir.