Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

İnegöl 1 Mart’ta normalleşecek mi ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın 1 Mart’ta yerinde kararla normalleşme döneminin başlayacağını açıklamasının ardından gözler İnegöl için verilecek karara çevrildi. 
GENEL - Şubat 20, 2021 11:16 pm A A

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, “Biz İstabul’dan ve komşu illerden daha iyi durumdayız. Ancak normalleşme için kriterlerin belirlenmesini bekliyoruz. Kriterlere göre adımlarımızı atacağız” ded.

Hükümetin vaka sayılarına göre il hıfzısıhha kurullarına normalleşme konusunda müstakil yetki vereceği ve İllerde bu kurulların normalleşme konusunda karar vereceği ifade edildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2980 kez okundu.
GENEL - 11:16 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarihler unutmaz !
  Tarihler zamanların unutmaz hafızalarıdır. Yaşlanmazlar, yaşanan zamanları hatırlayan kim varsa onların adına illede hüzünleri saklarlar. Çıkarırlar her aynı günün takvimin yaprağında bir emanetin bohçasını gözyaşları ile açar, içinde zamanları aşan kederleri sunarlar.
 • 02
  İnegöl Belediyesi o yarışmayı iptal etti !
  İnegöl Belediyesi tarafından bu akşam düzenlenecek olan online bilgi yarışması, hayalet kullanıcılar tarafından girilip manipüle edilince iptal edildi.
 • 03
  İnegöl’de engelsiz dayanışma !
  İnegöl Hastane Derneği tarafından, ‘Engelsiz Dayanışma’ isimli yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlatıldı.
 • 04
  BAKANLIKTAN AÇIKLAMA GELDİ; “ASILSIZDIR”
  Milli Eğitim Bakanlığı’nın imza ve logosu kullanılarak sosyal medyada dolaşıma sokulan sahte bir genelgede bu yıl üniversite sınavına girecek gençler hakkındaki bölüm öğrenciler arasında tedirginliğe sebep oldu.
 • 05
  Hakan Taşıyan donör arıyor !
  Ankara Şehir Hastanesi’nde yaklaşık 4 aydır tedavi gören ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan (48) sağlığına kavuşabilmek için karaciğer nakli bekliyor.