Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

İnegöl Belediyesi Uyardı !

İnegöl Belediyesi, buzlanma ve don tehlikesi karşı vatandaşları uyardı. Yapılan açıklamada, “Zorunlu olmadıkça şahsi araçlarınızı kullanmamanızı rica ederiz” denildi.
GENEL - Ocak 18, 2021 9:10 am A A

İnegöl Belediyesinin sosyal medya hesabı üzerinden yapılan uyarıda şu ifadelere yer verildi;

“Kar yağmasının olumsuz etkileri olan buzlanma ve don tehlikesi etkili olabilir. Lütfen zorunlu olmadıkça şahsi araçlarınızı kullanmamanızı rica ederiz. Bir olumsuzluk yaşadığınızda 153 üzerinden belediyemize 7/24 ulaşabilirsiniz.”

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1960 kez okundu.
GENEL - 9:10 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarihler unutmaz !
  Tarihler zamanların unutmaz hafızalarıdır. Yaşlanmazlar, yaşanan zamanları hatırlayan kim varsa onların adına illede hüzünleri saklarlar. Çıkarırlar her aynı günün takvimin yaprağında bir emanetin bohçasını gözyaşları ile açar, içinde zamanları aşan kederleri sunarlar.
 • 02
  İnegöl Belediyesi o yarışmayı iptal etti !
  İnegöl Belediyesi tarafından bu akşam düzenlenecek olan online bilgi yarışması, hayalet kullanıcılar tarafından girilip manipüle edilince iptal edildi.
 • 03
  İnegöl’de engelsiz dayanışma !
  İnegöl Hastane Derneği tarafından, ‘Engelsiz Dayanışma’ isimli yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlatıldı.
 • 04
  BAKANLIKTAN AÇIKLAMA GELDİ; “ASILSIZDIR”
  Milli Eğitim Bakanlığı’nın imza ve logosu kullanılarak sosyal medyada dolaşıma sokulan sahte bir genelgede bu yıl üniversite sınavına girecek gençler hakkındaki bölüm öğrenciler arasında tedirginliğe sebep oldu.
 • 05
  Hakan Taşıyan donör arıyor !
  Ankara Şehir Hastanesi’nde yaklaşık 4 aydır tedavi gören ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan (48) sağlığına kavuşabilmek için karaciğer nakli bekliyor.