seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl Belediyesi’nde Makamlar Çocukların Oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bugün 1 günlüğüne tüm makamlar çocukların oldu. İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban makamını Vehbi Koç İlkokulu 1-A sınıfı öğrencisi Pelin Yıldız’a devretti. Makam devri haberini de Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinin yerini alan çocuklar yaptı.
GENEL - Nisan 23, 2022 5:01 am A A

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarında geleneksel hale gelen, çocukların temsili olarak yönetici koltuğuna oturmaları, her şehir ve kurumda olduğu gibi İnegöl Belediyesi’nde de gerçekleşti. Belediye Başkanı Alper Taban, makamını bir süreliğine Vehbi Koç İlkokulu 1A sınıfı öğrencisi Pelin Yıldız’a devretti. Temsili makam devri için okul idarecileri ve öğretmeniyle birlikte Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret eden Pelin Yıldız’ın Başkanlık makamına oturmasını da İnegöl Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinin yerini alan çocuklar haberleştirdi.

ÇOCUKLAR İÇİN KAPALI PARK PROJESİ

Temsili makam devir teslim töreninde Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Pelin Yıldız, Başkan Taban’dan makamı devralıp günün anlam ve önemini içeren ve projelerini anlattığı bir konuşma yaptı. Yıldız, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün biz çocuklara armağan ettiği böyle güzel ve anlamlı günde, makamını bana devreden Belediye Başkanımız Alper Taban’a çok teşekkür ediyorum. Burada İnegöl Belediye Başkanı olarak çocukların kışın oynayabileceği kapalı oyun parkları yaptıracağım. Okulumuzun bahçesinde teneffüslerde daha eğlenceli vakit geçirmek için bahçe oyuncakları alacağım. Yine okul sokağımızın trafik sorunu için okul çıkış saatlerinde trafiğe kapanmasını sağlayacağım. Barınaklardan hayvan sahiplenen kişilere de belediyemiz tarafından 1 yıl boyunca her ay ücretsiz mama desteği ve indirimli veteriner hizmeti sağlayacağız. Ayrıca ümit ediyorum ki benim gibi kadın yöneticilerin sayısı da artar ve ben buna örnek olurum” dedi.

EMİNİM Kİ BAŞKANIMIZ GÜZLE İŞLER YAPACAK

Makamını bir günlüğüne Pelin Yıldız’a devreden Belediye Başkanı Alper Taban ise “Eminim ki Başkanımız çok güzel işler başaracak. Bu vesileyle Başkanımız nezdinde tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutluyorum. Nice bayramlara erişilmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

MAKAM DEVRİNİN HABERİNİ DE ÇOCUKLAR YAPTI

Öte yandan, İnegöl Belediyesi makam devri programını daha geniş kapsamlı hale getirerek, bu programın çekimini yapan Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personellerinin yerlerini de çocuklara emanet etti. Daha önce de spikerlik merakıyla gündeme gelen Betül Ekren’in sunumu, kamerada Muhammed Alp Eren ve fotoğrafta Bünyamin Eren’in çekimleriyle makam devri haberleştirildi. Törenin sunumunu yapan Betül Ekren, “23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilan ettiği tarihtir. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan gününü bayram olarak çocuklara armağan etmiştir. 23 Nisan, dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek bayram olarak kutlanırken, bu anlamlı günde ülkemizde tüm makamlar, çocuklara devrediliyor. Bugün İnegöl Belediyesi’nde, Belediye Başkanı Alper Taban makamını 1 günlüğüne Vehbi Koç İlkokulu 1-A sınıfı öğrencisi Pelin Yıldız’a devrediyor. Bizler de kamerada Muhammed Alp Eren ve fotoğrafta Bünyamin Eren ile birlikte bu ana şahitlik ediyoruz. Ben Betül Ekren, bu yayın vesilesiyle İnegöl’den tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum” şeklinde konuştu.

Temsili tören sonunda Başkan Alper Taban hem makamı devrettiği Pelin Yıldız hem de programın çekimini yapan çocuklara hediye takdiminde bulundu.


Bu haber 560 kez okundu.
GENEL - 5:01 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 02
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.
 • 03
  İnegöl’de elektrik kesintisi !
  İnegöl’ün birçok mahallesinde 7,8 Mayıs tarihlerinde elektrik kesintileri olacak.
 • 04
  Kurtuluşspor’da görev dağılımı gerçekleşti !
  İnegöl Kurtuluş Spor Kulübünde yapılan genel kurul sonrası mevcut Başkan Yalçın Atalay güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.
 • 05
  İnegöl’de silahlı saldırgan tutuklandı !
  Mesudiye Mahallesi’nde trafik kazası sonrasında iki kişiyi silahla vuran şahıs bugün çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.