26° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

İnegöl Belediyesi’nde Sanatın Yaşı Yok

İnegöl Belediyesi, kültür sanat sezonunun açılmasıyla birlikte çocuk tiyatro gösterilerinin de startını verdi.
GENEL - Ekim 14, 2019 11:58 am A A

 Cumartesi günü 2 ayrı yaş grubuna göre iki ayrı çocuk tiyatro gösterisi minik sanatseverlerle buluştu.

Kültür sanat sezonunu açan İnegöl Belediyesi, bu kapsamda küçük sanatseverlere yönelik de programların startını verdi. Sezon boyunca her hafta Cumartesi günü farklı bir çocuk tiyatro oyununu İnegöllü çocuklarla buluşturacak olan İnegöl Belediyesi, ilk gösterimi geçtiğimiz Cumartesi günü yaptı. Geçtiğimiz yıllarda 6-12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik yapılan tiyatro gösterilerine, bu yıl 3-5 yaş aralığındaki çocuklar için de farklı bir gösteri eklendi.

3-5 YAŞ ARALIĞI ÇOCUKLARA İLK KEZ TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI
İlk çocuk tiyatro gösterimi 12.00’da Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde 3-5 yaş aralığındaki çocuklara yönelik gerçekleştirildi. Necati Arpacı’nın yazıp yönettiği “Freda Bir Viking Hikayesi” isimli oyunu küçük sanatseverler ilgiyle izledi.

Aynı gün 14.00’da ise 6-12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik Murat Kaya’nın yönettiği “Kütüphanede Şenlik Var” isimli müzikli oyun sahnelendi. Bu oyuna da minik sanat severler yoğun ilgi gösterdi.


Bu haber 1150 kez okundu.
GENEL - 11:58 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Hırsızlar Adliye’ye sevk edildi !
  İnegöl’de Büfeci esnafını canından bezdiren 3 hırsız İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla kıskıvrak yakalandı.
 • 03
  İsteyen pazarcı tezgahını açabilecek !
  Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yaşanan karışıklıklar vatandaşları da arada bıraktı.
 • 04
  Güçlü altyapı, sağlıklı çevre
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, şehrin 2050 yılına kadar kesinlikle su sıkıntısı çekmemesi için gerekli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza kaliteli ve kesintisiz içme suyu temin edebilmek için yaklaşık 400 milyon liralık yeni yatırımları şehrimize kazandırıyoruz” dedi.
 • 05
  ÇOCUK HASTALAR UNUTULMADI !
  Maske üretiminde örnek bir çalışma ortaya koyan İnegöl Belediyesi, Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi ve İnegöl Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklar için hazırlanan maskeleri hastane yöneticilerine teslim etti. Belediye Başkanı Alper Taban, her ihtiyaca yönelik maske üretmeye devam edeceklerini söyledi.
şanlıurfa araç kiralama