10° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.73

İnegöl Belediyesi’nde Sanatın Yaşı Yok

İnegöl Belediyesi, kültür sanat sezonunun açılmasıyla birlikte çocuk tiyatro gösterilerinin de startını verdi.
GENEL - Ekim 14, 2019 11:58 am A A

 Cumartesi günü 2 ayrı yaş grubuna göre iki ayrı çocuk tiyatro gösterisi minik sanatseverlerle buluştu.

Kültür sanat sezonunu açan İnegöl Belediyesi, bu kapsamda küçük sanatseverlere yönelik de programların startını verdi. Sezon boyunca her hafta Cumartesi günü farklı bir çocuk tiyatro oyununu İnegöllü çocuklarla buluşturacak olan İnegöl Belediyesi, ilk gösterimi geçtiğimiz Cumartesi günü yaptı. Geçtiğimiz yıllarda 6-12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik yapılan tiyatro gösterilerine, bu yıl 3-5 yaş aralığındaki çocuklar için de farklı bir gösteri eklendi.

3-5 YAŞ ARALIĞI ÇOCUKLARA İLK KEZ TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI
İlk çocuk tiyatro gösterimi 12.00’da Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde 3-5 yaş aralığındaki çocuklara yönelik gerçekleştirildi. Necati Arpacı’nın yazıp yönettiği “Freda Bir Viking Hikayesi” isimli oyunu küçük sanatseverler ilgiyle izledi.

Aynı gün 14.00’da ise 6-12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik Murat Kaya’nın yönettiği “Kütüphanede Şenlik Var” isimli müzikli oyun sahnelendi. Bu oyuna da minik sanat severler yoğun ilgi gösterdi.

Bu haber 660 kez okundu.
GENEL - 11:58 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ak Parti’de ihraç!
  24. Dönem Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edildi.
 • 02
  İnegöl’de flaş operasyon!
  İnegöl’de kaçak sigara ve tütün sattığı tespit edilen iş yerlerine operasyon düzenlendi.
 • 03
  İnegöllüler dikkat! 24 saat sular kesik olacak..
  BUSKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler 2. Bölge Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında İnegöl’de 13 Mahallede sular kesilecek.
 • 04
  Akılcı İlaç Kullanımına Dikkat Çekildi
  İnegöl İlçe Sağlık Müdürü Dr. Enver Ünal, beraberindeki Müdürlük personeliyle birlikte 18 Kasım Dünya Akılcı İlaç Günü kapsamında Belediye Başkan Vekili Ahmet Kara’yı ziyaret etti.
 • 05
  Altında düşüş!
  Piyasalar haftaya hareketli başladı. Merkez Bankalarının faiz indirimleri sonrası yatay seyreden döviz kuru ile altın fiyatlarında düşüş bugün başladı.Piyasalardan alınan son dakika bilgilerine göre gram ile çeyrek altın fiyatı son 2 ayın en düşük seviyesini gördü.