16° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

İnegöl Bosna Hersek Derneğinde başkan ve yönetim değişti !

İnegöl Bosna Hersek Derneği olağan genel kurul toplantısı sonrasında başkan İbrahim Akın, görevi Fikret Doyan’a devretti.
GENEL - Giriş : 19.03.2023 18:01 - Güncellenme : 19.03.2023 18:01 A A

Tek liste gidilen kongre sonucu dernek başkanı seçilen Fikret Doyan, “Öncelikle deprem ve sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz, birlik ve beraberliğimizin önemini bir kez daha hissettik. Bu vesileyle bugün Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünü nedeniyle şehitlerimizi dualarla anıyoruz. Bugün görevi devr aldık. İbrahim Akın ve yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bizler de yeni yönetimimizle birlikte çalışmalarımızı layıkıyla yerine getirip bayrağı bir adım daha öne taşımayı hedefliyoruz. Yeni yönetimimiz derneğimize hayırlı olsun” dedi.

Fikret Doyan’ın yönetimi şu isimlerden oluştu;

Şeref Ay, Emre Kansu, Ayhan Güney, Burak Oruç, Fatih Aydın, Osman Eriş, Mehmet Seymen, Sezgin Taşdemir, Hakan Acar, Refik Arı, Ali Akay, Ömer Bayram, Doğan Doyan, Sadık Taşdemir, Celal Aydın, Saadettin Şen, Emin Şahin, Tahsin Akay, Furkan Bayram, Burak Asar.

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 340 kez okundu.
GENEL - 6:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Muharrem İnce’ planı: Bakanlık teklif edecek
  Ankara kulislerinde konuşulanlara göre, 6’lı koalisyonun Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Memleket Partisi’ni saflarına çekmek için Genel Başkan Muharrem İnce’ye bakanlık teklif edecek.
 • 02
  En düşük emekli maaşında ‘kök aylık’ bilmecesi !
  En düşük emekli aylığının 7 bin 500 liraya yükseltileceği duyuruldu ancak emekli temmuz ayı geldiğinde 7 bin 500 TL üzerinden değil, şu anki mevcut aylığı üzerinden zam alacak. Emeklilerin kök aylığının değişmediği bu düzenleme ile yalnızca 2 bin TL’lik Hazine desteği verilmiş olacak.
 • 03
  İnegöllüler dikkat kar geliyor
  Meteoroloji’den hava durumu ile ilgili son dakika uyarıları geldi. Meteoroloji özellikle yeni hafta için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaparken İnegöl genelinde ise etkisini gösterecek yeni bir soğuk hava dalgasının olduğu belirtildi. Pazartesi günü İnegöl’de 23 dereceye kadar çıkacak sıcaklıkların Çarşamba günü 3 – 4 derecelere gerilemesi bekleniyor. İşte hava durumu ile ilgili son dakika haberinin detayları..
 • 04
  Araç sahipleri dikkat !
  Araç sahiplerini yakından ilgilendiren ve Hazine ve Maliye Bakanlığınca hazırlanan “7440 Sayılı Kanunun 10’uncu Maddesinin Yedinci Fıkrasına (Araç Muayenelerine) Dair Tebliğ (Seri No: 1)” Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 05
  İftar Sonrası Çaylar İnegöl Belediyesi’nden
  11 ayın sultanı Ramazan ayında çeşitli etkinlikler düzenleyen İnegöl Belediyesi, geleneksel hale gelen iftar sonrası çay hizmeti bu yıl da devam ediyor.
resim yükle
resim yükle