19° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

İnegöl Devlet Hastanesi’nde Yeni Düzenleme !

Koronavirüs sürecinde Pandemi Hastanesi olarak görevlendirilen İnegöl Devlet Hastanesi Türkiye’deki kontrollü normalleşme süreci ile birlikte yeni önlemler alınarak hizmet vermeye başladı.
GENEL - Haziran 2, 2020 2:29 pm A A

Sağlık Bakanlığı’nın en çok dikkat ettiği konulardan biri de sosyal mesafe .Bu doğrultuda bir takım düzenlemelere giden, İnegöl Devlet Hastanesi polikliniklerin bekleme noktalarının zeminlerine belirli aralıklarla sosyal mesafe dikkat çeken ve uyarıcı işaret etiketleri konuldu.

Ayrıca hastaların beklemesi için oluşturulan bekleme salonlarının da, orta koltukları şeritlerle kapatıldı. Böylelikle hastaların ve hasta yakınlarının sosyal mesafe kuralları doğrultusunda oturması planlanıyor.


Bu haber 1050 kez okundu.
GENEL - 2:29 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kayıt yaptıracaklar dikkat !
  İnegöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden açık lise ve açık ortaokula kayıt yaptıracak olanlara uyarı geldi.
 • 02
  Beşinci Mevsim kreşinde kayıtlar başladı !
  İnegöl Belediyesi’nin sosyal belediyecilik örneği faaliyetlerinden olan Beşinci Mevsim Kreşinde 2020-21 eğitim öğretim dönemi için kayıtlar alınmaya başladı. 21-25 Eylül arasında kayıtların alınacağı kreşte, pandemi tedbirleri de üst düzeyde tutuluyor.
 • 03
  Bu maç güzel mesaj verdi !
  İnegölspor Teknik Direktörü Osman Özdemir, 0-0 biten Zonguldak Kömürspor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 04
  Can pazarı yaşandı !
  Gece saatlerinde kırsal Cerrah mahallesinde meydana gelen kazada otomobil ile çarpışan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.
 • 05
  Bakan duyurmuştu.. Bugün resmen başladı !
  İçişleri Bakanı Soylu, ehliyet bilgilerinin çipli kimlik kartları ile birleştirilmesi projesinin bugünden itibaren başlayacağını duyurdu.