17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İnegöl Ekonomisi mercek altında !

İnegöl Beldiye Başkanı Alper Taban, Müstakil Sanayi ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şubesi öncülüğünde, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdere ile videkonferans yoluyla COVİD-19 salgınının işletmeler üzerindeki etkilerine yönelik istişarelerde bulundu.
EKONOMİ - Mayıs 14, 2020 10:47 pm A A

Koronavirüsü salgınınının ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yana virüs ile mücadelesini hız kesmenden sürdüren İnegöl Belediyesi, MÜSİAD öncülüğünde virüsten etkilenen işletmelere yönelik Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdere ile videokonferans yoluyla bir araya gelerek iyileştirme çalışmaları üzerine istişareler edildi.

Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdere ile salgının işletmeler üzerindeki etkisi ve İnegöl ekonomisine yönelik yapılan videokonferansa Ak Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel, ve MOSFED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç katıldı.


Bu haber 1050 kez okundu.
EKONOMİ - 10:47 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  MOSDER: Mobilya sektörü yönünü 2021 yılına çevirdi!
  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 2021-2023 döneminin ekonomideki yol haritasını çizecek Yeni Ekonomi Programı’nı açıkladı. ‘Yeni Dengeleme, Yeni Normal ve Yeni Ekonomi’ olmak üzere 3 ana başlık altında toplanan programı mobilya sektörü adına değerlendiren Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, “Sayın bakanımızın üzerinde durduğu katma değerli üretim, istihdam ve ekonomik hayatın sürdürülebilirliğinin sağlanması noktasında mobilya sektörünün Türkiye ekonomisi üzerindeki rolü oldukça büyüktür” dedi.
 • 02
  İnegöl’ün 193 Maddelik Doğal Afet Eylem Planı Tamamlandı
  İnegöl Belediyesi öncülüğünde farklı kurumlardan 11 kişinin oluşturduğu Doğal Afetler Risk ve Eylem Planı Kurulu, 2019 yılı Kasım ayında başlattığı çalışmasını tamamladı. Kurul; kısa, orta ve uzun vadede yapılacak 193 maddelik eylem planını hazırladı. Belediye Başkanı Alper Taban, bugün düzenlenen basın toplantısında hazırlanan raporu açıklayarak atılacak adımları duyurdu.
 • 03
  Çorum FK’da Sinan Kurumuş sesleri
  TFF 2.Lig Beyaz gurupta mücadele eden İnegölsporun rakibi Çorum FK, İnegöllü isim Sinan Kurumuş ile prensipte anlaştı. Kurumuş yarın Çorum’a gidecek.
 • 04
  Bakan Koca’dan açıklama
  Son dakika haberi: Bakan Koca bugünkü verileri açıkladı.
 • 05
  Benzine zam geldi!
  Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamaya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 14 kuruş zam geldi.