seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl için flaş uyarı geldi

Bursa Valiliği, Balkanlar üzerinden gelmesi beklenen soğuk ve yağışlı havanın, ilimiz genelinde etkili olması beklendiğini bildirdi.
GENEL - Ocak 20, 2022 9:27 pm A A

Valilikten yapılan açıklama:

Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezince yapılan son değerlendirmelere göre; Balkanlar üzerinden gelmesi beklenen soğuk ve yağışlı havanın, bu hafta sonundan itibaren (22.01.2022 Cumartesi) ilimiz genelinde etkili olması beklenmekte; önümüzdeki hafta başında (24.01.2022 Pazartesi) Karadeniz üzerinden gelecek daha soğuk havanın etkisi ile de İlimiz genelinde aşırı soğuk hava koşullarının görüleceği tahmin edilmektedir.

21.01.2022 Cuma; öğleden sonra başlaması beklenen yağışların ilimiz genelinde yağmur ve karla karışık yağmur, yükseklerde kar yağışı şeklinde olacağı, 22.01.2022 Cumartesi; İlimiz genelinde kar yağışı beklenmekte, yağışların Bursa’nın güney ve doğusunda yoğun kar şeklinde olacağı, 23.01.2022 Pazar; İlimiz genelinde yağışların aralıklı kar şeklinde olacağı, 24.01.2022 Pazartesi; İlimizin sahile yakın kuzey kesimleri kar yağışlı diğer yerlerinde yağış beklenmemekte olup, Karadeniz üzerinden gelecek aşırı soğuk hava nedeniyle ilimiz genelinde soğuk havanın kuvvetlenerek devam edeceği beklenmektedir.

Vatandaşlarımızın aşırı soğuk hava, yoğun kar yağışları, çığ tehlikesi, zirai don ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olması, güncel hava tahmin ve uyarı raporlarını takip etmeleri önem arz etmektedir.

Kamuyouna saygıyla duyurulur.


Bu haber 740 kez okundu.
GENEL - 9:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’da neler oluyor ?
  Kongre tarihini 7 mayıs olarak belirleyen İnegölspor’da dün akşam yapılması planlanan kongre yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 14 mayıs tarihine ertelendi. 14 Mayıs tarihinde yapılacak kongrede çoğunluğa bakılmazsızın kongre gerçekleştirilecek ve İnegölspor’ un yeni başkanı belli olacak .
 • 02
  Ünlü sanatçı sahnede bayıldı !
  Dün akşam Düzce’de konser veren Gülben Ergen, şarkı söylediği sırada sahnede düşerek bayıldı.
 • 03
  Glutensiz Pedallar, Bursa’da
  Çölyak hastalığına karşı toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla Kocaeli’nden başlayan ‘Glutensiz Pedallar’ etkinliğine katılan bisikletliler Bursa’ya ulaştı. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından da desteklenen etkinlikte, ihtiyaç sahibi hastalara glütensiz ürünlerden oluşan hediye kolileri dağıtıldı.
 • 04
  Seçime Kadar Ekonomi Düzelir Mi?
  Metropoll Araştırma Şirketi son anketinde “hükümet seçime kadar ekonomiyi düzeltebilir mi” diye sordu.
 • 05
  Cübbeli Ahmet Hoca’dan sert sözler!
  Cübbeli Ahmet Hoca lakabıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü “HDP’ye oy verenler vatandaşlıktan çıkarılmalı” dedi.