Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöl için kritik uyarı !

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Bursa için sarı uyarı geldi. Uyarıda, 9 Nisan gece yarısından itibaren başlamak üzere 4 gün boyunca etkili olacak zirai don hadisesi karşısında tedbirli olunması istendi.
GENEL - Nisan 8, 2021 2:26 pm A A

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Bursa için tarımsal faaliyetlerin başladığı ve devam ettiği yerlerde sabah ve gece saatlerinde zirai don beklendiği duyuruldu.
Yapılan duyuruda, “İç ve Yüksek kesimlerde zirai don riski bulunduğundan meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunmalıdır” dendi.
Öte yandan zirai don hadisesinin bu gece yarısından itibaren (9 Nisan 00.00) itibaren başlamak üzere 13 Nisan Salı günü sabah saatlerine kadar etkili olacağı belirtildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2990 kez okundu.
GENEL - 2:26 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 02
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 03
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 04
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 05
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.