Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

İNEGÖL İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN MÜSİAD’A ZİYARET !

MÜSİAD İnegöl Şubesi’nin İnegöl İlçe Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekibine sağladığı araç desteğinin ardından, Bursa Valiliği tarafından İlçe Sağlık Müdürlüğü aracılığıyla teşekkür belgesi takdim edildi.
GENEL - Şubat 10, 2021 7:11 pm A A

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınıyla mücadele için tüm yurdumuzda olduğu gibi ilçemizde de çok ciddi çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar mücadelenin önemli noktalarından birisi olan İnegöl İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde hızla devam ediyor. Mesai gözetmeksizin aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdüren İnegöl İlçe Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekipleri geçtiğimiz haftalarda yoğun bir çalışma dönemine girmiş ve ekiplerin ilçe halkına olan desteği artmıştı.
TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
Bu süreçte sağlık görevlilerine destek olmak için MÜSİAD İnegöl Şubesi tarafından filyasyon ekiplerine araç desteği verilmişti. MÜSİAD İnegöl Şubesi’ne yapmış olduğu araç desteği için Bursa Valiliği tarafından İlçe Sağlık Müdürlüğü aracılığıyla teşekkür belgesi takdim edildi.
Teşekkür belgesinin teslimi için MÜSİAD İnegöl Şubesini ziyarete gelen İnegöl İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Kavak, Filyasyon Koordinatörü Dr. Medeni Seyda ve Çevre Sağlık Memuru Ali Kemal Yıldız, MÜSİAD İnegöl Şubesi Başkanı Mehmet Döngel’e teşekkür belgesini takdim ettiler.
ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ
Ziyarette konuşan İnegöl İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Kavak, “Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında şehrimizdeki sağlık ekiplerimizin çalışmalarına sağlamış olduğunuz çok değerli katkı ve desteklerinizden dolayı şükranlarımızı sunarız” dedi.
DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
MÜSİAD İnegöl Şubesi Başkanı Mehmet Döngel ise; “Şube olarak bu zor süreçte ilçemizde Covid-19 salgınıyla mücadele çalışmalarının her noktasında yer almaya devam ediyoruz. Kaymakamlık başkanlığındaki Vefa Sosyal Destek Grubu’nda yer alarak çalışmalara destek vermekteyiz. Geçtiğimiz haftalarda ilçemizde yoğunlaşan vakalar nedeniyle araç ihtiyacı oluşan İlçe Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekiplerine ihtiyaç noktasında destek olduk ve ihtiyaç anında destek olmaya devam edeceğiz. Ben yönetim kurulum adına salgın ile mücadelede göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, bizleri ziyaret ederek takdim etmiş olduğunuz ‘’Teşekkür Belgesi’’ için şükranlarımızı sunarım” şeklinde konuştu.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 300 kez okundu.
GENEL - 7:11 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ersan Saner, koronavirüs pandemisine ilişkşin yeni kararları duyurdu.
 • 02
  İnegöllüler dikkat ! Meteoroloji uyardı
  Meteoroloji İnegöl için 28 Şubat pazar günü hava tahmin raporunu yayımladı.
 • 03
  Normalleşme yarın başlıyor !
  Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yarın toplanacak. Kabine toplantısında yüz yüze eğitime geçiş, kafe ve restoranların açılması konuşulacak.
 • 04
  Yeni vergiler yolda !
  Hükûmet, ikinci el araç satışlarından binde 5 vergi almak için harekete geçti. Hazırlanan yasa taslağının yakında TBMM Genel Kurulu’na gelerek yasalaşması bekleniyor.
 • 05
  Gönüllüler sokak hayvanları için sokaklara indi
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Gönüllü Hareketi’ne katılan vatandaşlar, özellikle kısıtlamanın olduğu hafta sonları sokak hayvanlarının beslenmesi için sahaya indi. Şehrin 150 ayrı noktasına dağılan 180 kişilik gönüllüler ordusu, sokak hayvanlarına yem dağıtımı yaptı.