seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İNEGÖL İYİ PARTİ’DE ŞOK İSTİFA

İnegöl iyi parti yerel yönetimler başkanı Sedat Yavuz sosyal medya hesabından yaptğı paylaşımda istifasını açıkladı.
GENEL - Nisan 6, 2022 6:31 pm A A

Sedat Yaptığı açıklamada şu İfadelere yer verdi.

” Birileri mutlu olacak,birilerine şirin gözükeceğiz diye..!

Uğruna savaştığımız değerlerimizi ihlal edenleri görmezden gelerek,hiç bir şey olmamış gibi davranarak savaşmanın hiç bir önemi yoktur.!

İktidar olacağız hevesiyle Müslüman Türk gençliğinin sesi kısılıyor,hareket alanı daraltılıyor.

Temel ilke olarak İslamiyet’i ALLAH ile kul arasında kabul etmenin bir sınır oluşturduğunu,İslamiyet’in yaşamın her alanına hükmetmesi gereken bir din olduğunu savunan..

NİZAM-I ALEM ve TÜRK- İSLAM ÜLKÜSÜNÜ benimseyip..

Asla herhangi bir makam ve mevki hırsı gözetmeksizin mücadele edenlerin boynu bükülüyorsa,kendi adıma o çatı altında kalmanın bir anlamı ve değeri kalmamıştır.

Bundan mütevellit..

Adını ananların hain ilan edildiği dönemde vatanın ve milletin içinde bulunduğu ahvali ve geleceğini dert edinerek,.!

Kurucusu olduğum İnegöl iyi parti kurucu üyeliği ve yerel yönetimler başkanlığı görevimden istifa ediyorum.” dedi.


Bu haber 400 kez okundu.
GENEL - 6:31 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.