13° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöl Mobilyası ‘Er Glass’ ile şekilleniyor

2017 yılından bu yana İnegöl içi ve dışında yatak odası ve yemek odası cam ve ayna işleme hizmeti veren Erglass Cam, kapılarını İnegöl’ün Sesi’ne açtı.
GENEL - Kasım 29, 2019 4:28 pm A A

Cam üretim tesislerindeki çalışmalarıyla ilgili bilgi veren firma sahibi Erhan Demirden, mobilyanın cam ayna ile birlikte süslendiğini iletti.

2017 YILINDAN BU YANA

Erglass Firma sahibi Erhan Demirden, baba mesleği olan Cam üretim sektöründeki faaliyetlerine ‘Er Glass’ markasıyla 2017’ den bu yana Ağaç İşleri Sanayi 23. Mobilya Sokaktaki 1050 mt2’lik üretim tesislerinde 10 kişilik uzman kadrosuyla İnegöl Mobilyası’nı şekillendirmeye devam ettiklerini iletti.

MOBİLYALAR CAM AYNA İLE ŞEKİLLENİYOR

Tesislerimizde yatak odası ve yemek odası cam ve ayna işletmesi olarak faaliyet gösteriyor. İnegöl içi ve dışındaki Mobilyacılara çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermemeye çalışarak üretim alanımızdaki makine ekipmanlarımız ve çalışanlarımızla müşterilerimize zamanında ürünlerimizi teslim ediyoruz.

ERHAN DEMİRDEN

1984 yılında Denizli’de doğdum. Memleketim Kayseri Pınarbaşı, aslen Ahbazayım. 1998 yılında ailemle birlikte İnegöl’e yerleştim. Lise öğrenimimi İnegöl Lisesi’nde tamamladıktan sonra baba mesleği olan cam işleme işinde bir süre babamla birlikte çalıştım. 20 yıllık cam işleme işinde bir kaç firmada ortaklık yaptıktan sonra kendi iş yerimi açtım. Yaklaşık 2 senedir de Er Glass Cam markasıyla kendi işimizi yapıyorum.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3650 kez okundu.
GENEL - 4:28 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ALTIN YÜKSELİR Mİ?
  Altın fiyatlarında dalgalı seyir devam ediyor. Dolar kuru ve Merkez Bankası’nın faiz kararını takip eden piyasalar düşüş izlenimi veriyor. Tunç Şatıroğlu, altın ve gümüş analizlerini paylaştı.
 • 02
  Kahreden haber şehidimiz var !
  MSB, Irak’ın kuzeyinde bulunan Başika (Gedu) üs bölgesine düzenlenen roketli saldırıda bir askerin şehit olduğunu açıkladı.
 • 03
  Hastane’den acı haber geldi !
  İnegöl’de apartmanın 5’inci katındaki balkondan düşen Suriye uyruklu 5 yaşındaki çocuk, 7 saat sonra hayatını kaybetti.
 • 04
  Haydi İnegöl minik Eda’ya hayat ol !
  Mübarek Ramazan ayında Eda’ya destek olalım İnegöl ilçesinde SMA Tip 1 hastası 3 yaşındaki Eda Öz için yardım kampanyası sürüyor. Anne Hatice Öz (28), tedavi için yaklaşık 18 milyon liraya ihtiyaç duyulduğunu belirterek, “Ben kızımı birçok defa kucağımda ölü olarak buldum. Eda’nın solunumu, kalbi durduğunda ne yapacağımı şaşırıyordum. Kendimi çaresiz hissettiğim zamanlar oldu. Kızımın ağabeyi ile oyunlar oynadığı günleri görmek istiyorum” dedi.
 • 05
  İnegöl Polisi’nden şok uygulama !
  İnegöl’de sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında uygulama yapan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan ve ehliyetsiz araç kullanan sürücülere toplam 61 bin 400 TL cezai işlem uyguladılar.