Sisli
 • EURO 6.46
 • DOLAR 5.78

İnegöl Mobilyası İnegölspor’a destek oldu

Ligin dördüncü haftasında istifa eden Eşref Güç, istifa açıklamasına ‘İnegölspor destek alamıyor’ diyerek bedelsiz İnegöl Mobilyası’nı formada göğüs sponsoru olarak yazmıştı.
GENEL - Kasım 11, 2019 9:29 pm A A

İnegölspor Genel Kaptanı Semih Peşin, İnegölün Sesi’nde yayınlanan Gündem Futbol programında; Eşref Güç’ün istifasının ardından yapılan kongrede Münür Kaner’in göreve gelmesinin ardından İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ’ ile yaptıkları görüşme sonrası ‘İnegöl Mobilyası tarafından İnegölspor’a 300 bin TL civarında destek verdiklerini belirtti.

YÖNETİMDEN DEV RAKAM 

Genel Kaptan Semih Peşin Gündem Futbol’da ‘’Yönetim olarak göreve geldiğimiz günden bu yana futbolcu peşinatları, senetler başta olmak üzere 1 milyon 300 bin TL civarında ödeme yaptıklarını belirtti.

Öte yandan şehrin dinamitlerinden olan Mobilyum AVM ve İnegöl Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İnegölspor’a destek vereceklerini söyledi.

 

Bu haber 1020 kez okundu.
GENEL - 9:29 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekmekçi Ailesinin Acı günü
  İnegöl Belediyesi çalışanlarından, Belediye Başkanı makam şoförü, Adnan Ekmekçi’nin babası Mustafa Ekmekçi ( 70 ) dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 02
  İnegöl’de kırmızı alarm!
  İnegöl’de fabrika bacalarından çıkan zehirli dumanlar İnegöllülerin sağlığını olumsuz yönde etkiliyor.
 • 03
  2 doktor onlarca hasta
  İnegöl Devlet Hastanesi Dahiliye polikliniğinde 6 doktordan 4’ü izinli olunca en erken randevu tarihi ise 10 gün sonraya veriliyor.
 • 04
  Jandarmadan şok operasyon!
  Bursa’da jandarma komutanlığı tarafından yapılan operasyonda telefon kablosu çalan şahıslar yakalandı.
 • 05
  Köseoğlu ailesinin acı günü
  Aile Hayatını İyileştirme Derneği Başkanı Naci Köseoğlu’nun annesi hayatını kaybetti.