-4° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

İnegöl Orman İşletmesine 7 ödül birden !

Bursa Orman İşletme Müdürlüğü tarafından verilen yılın enleri ödüllerinde, İnegöl Orman İşletme Müdürlüğü 7 dalda ödül aldı.
GENEL - Ocak 9, 2021 9:27 am A A

İnegöl Orman İşletme Müdürlüğüne verilen ödüller şu şekilde;

1 – En Çok Endüstriyel Odun üretimi yapan İşletme Müdürlüğü

2- En Çok Kar Elde Eden İşletme Müdürlüğü

3- Kayın Ağaçlarında zarar yapan Kızılkuyruklu Kayın Tırtılı ile Mücadele kapsamında yapılan çalışmalar

4- En Çok Kayın Gençleştirme Sahası Yapan İşletme Şefliği Tahtaköprü Orman İşletme Şefliği ve Orman İşletme Şefi Ahmet YAZICI

5- En Çok Endüstriyel Odun Üretimi yapan İşletme Şefliği Turgutalp Orman İşletme Şefliği ve Orman İşletme Şefi Özlem ÇELİK

6- En Çok Sınıf Üretimi Yapan İşletme Müdürlüğü Ve Orman Endüstri Mühendisi Caner TÜRKER

7- Ormancılık Faaliyetleri Eksiksiz ve en iyi şekilde takip ederek sonuçlandıran personel Ödülü İnegöl Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Şerafettin AKŞAHİN aldı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1440 kez okundu.
GENEL - 9:27 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ YARALANDI!
  İnegöl Alanyurt yolu üzerinde meydana gelen kazada otomobilin çarptığı genç yaralandı.
 • 02
  5 G hayatımızda neleri değiştirecek !
  Geleceği teknolojisi olarak bilinen 5G’nin Türkiye’de yaygınlık kazanmasıyla birlikte hayatımızda 7’den 70’e pek çok şey değişecek.
 • 03
  1 Milyon çocuk sporla buluştu !
  Uludağ Üniversitesi tarafından düzenlenen “Bursa’da spor ve egzersiz Çalıştayı”na katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeni neslin daha sağlıklı ve sporcu olarak yetişmesi noktasında önemli adımlar attıklarını belirterek, son 4 yılda okul sporları etkinlikleriyle 1 milyona yakın çocuğu sporla buluşturduklarını söyledi.
 • 04
  Kuraklıkla Gönüllü mücadele !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ‘Bursa Gönüllü Hareketi’ne katılan vatandaşlar, yardım kolilerinin hazırlanması, sokak hayvanlarının beslenmesi gibi çalışmaların ardından bu kez Kuraklıkla Mücadele ve Su Farkındalığı Eğitimi için bir araya geldi.
 • 05
  Yeni sistem ile 30 bin ton yakıt tasarrufu sağlandı !
  Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün 2020 yılı çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Alper Taban, Akıllı Rota Optimizasyonu uygulamasının sağladığı faydalara değinerek “Faaliyete geçirdiğimiz Akıllı Rota Optimizasyonu uygulamamız ile ciddi bir araç ve yakıt tasarrufu sağlandı.