seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İNEGÖL TARİHİ MAÇA KİLİTLENDİ

Kafkasspor’un Cuma günü Sapancaspor ile Yalova’da oynayacağız 3. Lige çıkma maçı için İnegöl’den futbolseverler yoğun bir ilgi gösteriyor.
GENEL - Nisan 20, 2022 1:25 pm A A

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kafkasspor Başkanı Sabahattin Ordu “ Bildiğiniz üzere Cuma günü Yalova’da 3.lige çıkmak için final maçına çıkacağız. İnegöl olarak bu maça ilgi oldukça fazla, şu an için yönetim kurulu olarak taraftarlarımızı Yalova’ya nasıl ulaştırabilir diye yoğun bir çaba içerisindeyiz, İnşallah Cuma günü taraftarlarımızla birlikte alacağımız bir galibiyetle üçüncü lige çıkarak, ilçemizi sevindirmek istiyoruz. İnegöl’den Bursa’dan tüm futbolseverleri maça davet ediyorum. Üçüncü lig ilçemize, ilimize çok yakışacak” diye konuştu.


Bu haber 350 kez okundu.
GENEL - 1:25 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.