29° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İnegöl Yasağa Uydu !

Yeni normale geçişle birlikte bir çok kez yapılan çağrılar karşılık bulmamış ve virüs hızlı bir şekilde yayılmaya başlamıştı.
GENEL - Haziran 17, 2020 6:26 pm A A

Vatandaşların özellikle maske konusundaki duyarsızlığı son olarak Bursa İl Hıffısıhha kurulunu harekete geçirmiş, kurul yaptığı son toplantıda, Bursa ve 17 ilçesinde maske takmayı zorunlu hale getirmişti.

Maske konusunda denetimlerini artıran ve cezai işlem uygulamaya başlayan Polis, vatandaşları mecburda olsa maske takmaya itti.

Bugün İnegöl’de vatandaşların neredeyse tamamının ana artellerde maske taktığı gözlemlendi.

Gerek İnegöl İlçe Kaymakamlığı , gerekse İlçe Emniyet Müdürlüğü uygulamalarda kararlı bir ifade ortaya koyarak maske, sosyal mesafe, kurallarına uymayanlara yaptırımların ve cezaların devam edeceği vurgulandı.


Bu haber 980 kez okundu.
GENEL - 6:26 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Üreten kadınlara Büyükşehir desteği !
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’daki kadın kooperatiflerinin ve üreten kadın derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Türk toplumunda kadının ayrı bir yeri olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, üreterek ülkesine ve ailesine katkı sunan kadınların desteklenmesinin de bir o kadar önemli olduğunun altını çizdi.
 • 02
  İkinci el otoda neler oluyor ?
  Ağustos ayı sonunda yapılan ÖTV düzenlemesiyle birlikte artan yeni otomobil fiyatları, 2. el otomobil pazarına da yansıdı. 
 • 03
  O süre 2 ay uzatıldı !
  Adalet Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında açık cezaevinde bulunan hükümlülerin izin sürelerinin 2 ay daha uzatıldığını bildirdi.
 • 04
  İnegölspor’da maç günü !
  İnegölspor Karadenizde 3 puan arıyor .
 • 05
  Kredi Kartı Kullananlar Dikkat !
  Banka ve kredi kartı yönetmeliğinde değişiklik öngören yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı. Gelirini beyan edemeyenlerin eğer bankada mevduat ya da altın hesabı varsa kredi kartı limiti yükseltilebilecek.