12° Sisli
 • EURO 6.50
 • DOLAR 5.89

İNEGÖL’DE AĞIR TAHRİK

Geçtiğimiz hafta Diyarbakırspor formasıyla Avm içerisinde gezen bir genç bazı vatandaşlar tarafından saldırıya uğramıştı. Dün yine bir şahsın  buna benzer baskılı  tişortle  avm’de gezdiğini gören bazı vatandaşlar durumu hemen güvenlik güçlerine bildirdiler. Polislerin bu konuda yoğun istihbaratı olduğu ve şahsı anında yakalayıp tutukladığı öğrenildi. Polisin anında  müdahalesiyle de lincin önüne geçilmiş oldu. Bu görüntülerden sonra […]
GENEL - Haziran 25, 2016 3:50 pm A A

Geçtiğimiz hafta Diyarbakırspor formasıyla Avm içerisinde gezen bir genç bazı vatandaşlar tarafından saldırıya uğramıştı. Dün yine bir şahsın  buna benzer baskılı  tişortle  avm’de gezdiğini gören bazı vatandaşlar durumu hemen güvenlik güçlerine bildirdiler. Polislerin bu konuda yoğun istihbaratı olduğu ve şahsı anında yakalayıp tutukladığı öğrenildi. Polisin anında  müdahalesiyle de lincin önüne geçilmiş oldu. Bu görüntülerden sonra akıllarda şu soru kaldı. Terör olaylarına duyarlı olan İnegöl halkı üzerinden bir tahrik oyunu mu oynanmak isteniyor ?

Bu haber 430 kez okundu.
GENEL - 3:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  7 bin polis adayı alınacak
  Emniyet Genel Müdürlüğü, polis alımlarını Polis Akademisi Başkanlığı aracılığıyla gerçekleştirecek.
 • 02
  Sınır ötesi operasyonda son durum
  Türkiye’nin Suriye’deki 3. kapsamlı askeri operasyonu olan ‘Barış Pınarı Harekâtı’ 9 Ekim saat 16:00’da başladı.
 • 03
  Mehmetçik’e anlamlı bağış
  İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat […]
 • 04
  Fikret Fidan resmen Başkan oldu
  İyi Parti İnegöl İlçe Teşkilatı’nda uzun süredir beklenen Fikret Fidan başkanlığı partinin genel merkezi tarafından onaylandı.
 • 05
  Toplantı Ayrı Bir Heyecan Kattı
  Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Teyfik Demirhan başkanlığındaki Orhaniyespor yönetimi , şehir olarak hayali kurulan ve İl Olmayı sembolize eden 82 no’lu Orhaniyespor formasını Belediye Başkanı Alper Taban’a takdim etti.