-3° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

İnegöl’de bir başkan daha değişti !

Bursa İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda İnegöl Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanlığına Bedirhan Üzülmez getirildi.
GENEL - Ocak 15, 2021 7:26 pm A A

Göreve yeni gelen yeni Gençlik Kolları Başkanı Bedirhan Üzülmez yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
İNEGÖL’DE YENİ BAŞLANGIÇ ZAMANI
“13.01.2021 tarihinde gerçekleşen Bursa İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda, İnegöl İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Şahsımı bu göreve layık gören İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Fatih Yalçın Yazıcı’ya ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Başkanlığa ismimi uygun gören, İnegöl Gençlik Kolları üyesi arkadaşlarıma şükran borçluyum. Sorumluluğumun farkındayım, kutsal bir göreve getirilmenin onurunu ve gururunu yaşıyorum. Artık İnegöl’de yeni bir başlangıç zamanıdır. Bu yeni başlangıcı şu an tam anlamıyla hissediyor olamayız, yönetim kurulu üyelerimizi açıkladıktan sonra hepimiz, İnegöl için kalbimizde ki sevgiyi hissediyor olacağız. İnegöl Gençlik Kolları olarak, herkese bir güvencenin sözünü veriyoruz. Bu ilçede var olan, nefes alan her gencin hakkını savunmak, sorunlarına çözüm üretmek ve çözüm üretilmeyen sorunları görmezden gelenlere karşı siyasi ahlakımızı yitirmeden, düşüncelerimizden vazgeçmeyeceğimizin sözünü veriyoruz.”
YENİ BAŞLANGIÇ ZAMANI
“İnegöl Gençlik Kolları adına yeni bir başkan ve yeni yönetim kurulu olabiliriz ama, temel amacımız partisi ve ilçesi için çalışan yapı olmamızdır. Bundan dolayı yeni bir dönem değil, yeni bir başlangıç zamanıdır. Artık siyaset dilinin değişmesinden yana olanlarız. Gelecek kaygısı içerisinde yaşayan her genç arkadaşımız, kutuplaştırıcı ve kalp kırıcı dilden bıkmış, bunalmıştır. Hoşgörünün, sevginin ve saygının hakim olduğu bir anlayış için emek vereceğiz. İnegöl’de yaşanan her haksızlığa, hukuksuzluğa ve adaletsizliğe karşı mücadele ederken; kişi veya kişilere değil, zihniyete karşı olacağız. İstiyoruz ki, bugün bizim gibi düşünmeyenler ile konuşalım, anlaşalım. Birbirimize görüşlerimizi dayatmak yerine İnegöl uğruna siyaseti toplumsal amaç aracı haline getirelim.Yönetim Kurulumuz oluşturulduktan sonra kamuoyu ile paylaşacağız. Bu süreçte bize destek verecek olan herkese şahsım ve İnegöl Gençlik Kolları adına teşekkür ediyorum. Sokaklarda ve meydanlarda, İnegöl’ün gençleri ile buluşma konusunda sabırsızlanıyorum. Yaşayacağımız süreç hayırlı ve uğurlu olsun, kimseye mahcup olmamak için gereken özveriyi göstereceğiz. İnegöl’e ve Bursa’ya sevgilerle. “

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2160 kez okundu.
GENEL - 7:26 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa Valiliğinden Flaş Açıklama !
  Bursa Valiliği, koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan yeri kararları duyurdu.
 • 02
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  İstanbul’da geçtiğimiz gün kaybolan 2 çocuk, uzun aramalar sonucunda mahallede bulunan bir inşaatın asansör boşluğunda oluşan yağmurdan dolmuş suya düşmüş halde bulundu.
 • 03
  Yasak uzatıldı !
  Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, sosyal medya hesabından açıklama yaparak , nakdi ücret desteği ve işten çıkarma yasağının 2 ay süreyle uzatıldığını açıkladı.
 • 04
  Katil zanlısı İnegöl’de yakalandı !
  İnegöl Jandarma Komutanlığı Ekipleri, kasten adam öldürme suçundan aranan bir şahsı kırsal Hacıkara Mahallesi’nde yakaladı.
 • 05
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Tiyatro ve sinemanın usta oyuncusu Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı.