seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl’de bir zamda traşa geldi !

Artan maliyetler ve hayat pahalılığına bağlı olarak İnegöl Berberler ve Kuaförler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası erkek berberleri fiyat tarifesinde değişikliğe gitti.
EKONOMİ - Nisan 13, 2022 1:44 pm A A

İnegöl Berberler ve Kuaförler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası erkek berberleri fiyat tarifesinde yapılan değişiklikle yeni fiyat tarifesi şu şekilde oluştu.

YENİ FİYATLAR

Saç kesimi 50 TL
Sakal traşı 30 TL
Saç yıkama 20 TL
Saç yıkama+ fön 30 TL
Ense temizleme +bıyık 15 TL
Yüz+kulak ağdası 30 TL
Saç boyama 200 TL
Cilt bakımı + maske 60 TL

ESKİ FİYATLAR
Modelli saç kesimi 40 TL
Modelli sakal traşı 25 TL
Saç kesimi 30 TL
Sakal traşı 20 TL
Saç yıkama 10 TL
Saç şekillendirme – FÖN 20 TL
Ense temizleme – bıyık 10 TL
Yüz ağdası 20 TL
Saç boyama 150 TL
Cilt bakımı – maske 50 TL
Damat traşı – serbest

Yeni fiyat tarifeleri iş yerlerine uygulanmaya başlandı.


Bu haber 420 kez okundu.
EKONOMİ - 1:44 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.