resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 13:40 Kur Korumalı Mevduat’ın devlete toplam maliyeti 181,5 milyar lira

resim yükle

İnegöl’de bugün ve hafta sonu hava nasıl olacak ?

Giriş : 24.02.2023 09:27 - Güncellenme : 24.02.2023 09:27

Meteorolojinin 3 günlük hava tahmin raporlarına göre İnegöl genelinde hava sıcaklıkları hafta sonunda da yükselişini sürdürürken yeni hafta için yağış uyarısı geldi.

İnegöl’de bugün sabah saatlerinde termometreler en düşük 3 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde puslu ve bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 17 derece olarak ölçülecek.

Yarın sabah saatlerinde termometreler 5 derece olarak ölçülürken gün içerisinde ise puslu ve parçalı bulutlu gökyüzü ile birlikte en yüksek 20 derece olacak.

Hafta sonunda sabah saatlerinde hava sıcaklığı 9 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 20 dereceyi ölçecek.

Yeni haftanın ilk iş gününde ise sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 10 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yer yer yağış geçişleriyle birlikte termometreler de 21 dereceye kadar tırmanıyor.

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER