Kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

İnegöl’de ceza yağdı !

Araçta alkol alan 2 şahsa 8 bin 100 TL ceza İnegöl’de araç içerisinde alkol alan 2 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasına uymadığı ve maske takmadıkları gerekçesiyle 8 bin 100 TL cezai işlem uygulandı.
3. Sayfa - Ocak 9, 2021 9:40 pm A A

Polis ekipleri, daha önce dur ihtarına uymayan 01 BRT 45 plakalı otomobili Mahmudiye mahallesi Kasımefendi caddesi üzerinde park halinde gördüler. Ekipler, aracın içerisinde alkol alan L.T.(50) ve M.O.(45)’ye sokağa çıkma kısıtlamasına uymadığı ve maske takmadıkları gerekçesiyle 8 bin 100 TL cezai işlem uyguladılar. Levent T., alkolün etkisiyle ekiplere zor anlar yaşattı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 5380 kez okundu.
3. Sayfa - 9:40 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.