17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

İnegöl’de derbi heyecanı

Bir gurup Fenerbahçe taraftarı Galatasaray derbisi öncesi İnegöl’de heykel meydanında toplanıp Fenerbahçeliler Derneği önüne hareket etti.
GENEL - Eylül 28, 2019 7:06 pm A A

Türk futbolunu yakından ilgilendiren ve aynı zamanda nefeslerin tutulduğu büyük derbi öncesinde İnegöl’de bir grup Fenerbahçeli taraftar meşaleler eşliğinde takımları lehinde slogan attı.

Müsabakayı toplu izlemek üzere heykel önünden Fenerbahçeliler Derneği’ne hareket eden taraftarlar yaktıkları meşale yaptıkları tezahürat ve attıkları ses bombaları ile bir anda Atatürk Bulvarı’nı hareketlendirdiler.

Nefeslerin tutulduğu Ezeli Derbi saat 20 00 da başlayacak.


Bu haber 2300 kez okundu.
GENEL - 7:06 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Cesedi bulundu !
  Siirt’te Müküs Çayı’na düşen ve 64 gündür bulunamayan 20 yaşındaki genç hemşirenin cansız bedenine ulaşıldı .
 • 02
  Meteoroloji’den Inegöl’e hafta sonu uyarısı!
  Meteoroloji İnegöl için için 14 Ağustos 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı.
 • 03
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Misafir olarak gittiği evin 3. katından düşen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, yaşamını yitirdi. 
 • 04
  Motorine dev zam!
  Akaryakıt fiyatları, brent petrol ve dolar kurunun hareketlerine göre dalgalı seyrini sürdürüyor. Akaryakıt ürünlerinden motorine Pazartesi gecesi (15 Ağustos) büyük bir zam gelecek.
 • 05
  Bursa’nın geleceği ortak akılla şekilleniyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin yeni anayasası niteliğindeki 2040 yılı Bursa Çevre Düzeni Planı çalışmalarını ortak akıl vizyonuyla sürdürmeye devam ediyor. İlçe belediyelerinden akademik odalara, sivil toplum kuruluşlarından akademisyenlere kadar toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren Büyükşehir Belediyesi, yılsonuna kadar nihai şeklinin verileceği plan hakkında bilgilendirme yaparken görüş ve önerileri de topladı.