Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İNEGÖL’DE DOĞAN İNEGÖLSPORLU OLUR

TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor’da yönetim kurulu tarafından başlatılan ‘İnegöl’de Doğan İnegölsporlu Olur’ projesi kapsamında İnegöl Devlet Hastanesinde doğan Rüzgar bebeğe forma hediye edildi.
GENEL - Aralık 7, 2019 11:45 am A A

Proje kapsamında yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular, İnegöl Devlet Hastanesi Başhekimi Hayrettin Göçmen ile Hastane İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Erkal Altay gözetiminde, İnegöl Devlet Hastanesinde Umut ve Aslı Çavdar çiftini ziyaret edilerek, dün akşam gözlerini dünyaya açan Rüzgar bebeğe ismi yazılı olan takım formamız hediye edildi.

Basın Sözcüsü Özgür Gürbüz, proje hakkında  yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“İnegölspor yönetim kurulu olarak sosyal sorumluluk projeleri adı altında çeşitli projelere start verdik. Bu anlamda bugün İnegöl Devlet Hastanemizdeyiz. Biz İnegöl’deki kentin bütün dokularını değmeye çalışıyoruz. Şimdi minik bir tarafta edindik. Ona formasını hediye ettik. İlerleyen zamanlarda bu tür faaliyetlerimiz ve sosyal projelerimiz artarak devam edecek. İnegölspor için, bu kentin bütün dokularına değmek için mücadelemiz sürecek. Bize yardımcı olan özellikle İnegöl Devlet Hastanesine çok teşekkür ediyoruz. Hep beraber İnegölspor’u daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyoruz.”

 

Baba Umut Çavdar ise, “Öncelikle sayın başkanımız ve yönetim kuruluna bu güzel etkinlikten dolayı teşekkür ederim. Güzel bir sürpriz oldu. İnegölspor için ben dahil bütün İnegöl halkının elinde gelen her şeyi yapmasını bekleriz. İnegölspor’a başarılar dilerim.”ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1380 kez okundu.
GENEL - 11:45 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.