17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İnegöl’de doktorlar bugün iş bırakacak !

İnegöl’de doktorlar 11 sendika, dernek ve Türk Tabipler Birliği’nin katılımıyla bugün greve gidecekler.
EKONOMİ - Haziran 15, 2022 5:32 am A A

Hekimlerin ve sağlık çalışanlarının sorunlarını dile getirmek ve yetkililere duyurmak amacıyla bugün İnegöl’de ve tüm Türkiye’de doktorların greve gideceği açıklandı.

Türk Tabipler Birliği, Bursa Hekimsen gibi 11 dernek ve sendikanın katılımıyla yapılacak olan görev bırakma eyleminde, doktorların sorunlarına artık somut adımlar atılmasının gerektiğinin vurgulanacağı ifade edildi.

İNTERNET ÜZERİNDEN BASIN TOPLANTISI YAPILACAK

Diğer yandan açıklanan duyuruda 14 Haziran Salı günü saat 12:30’da internet üzerinden bir basın toplantısının da yapılacağı aktarıldı.

kemeravm.gif

Bu haber 600 kez okundu.
EKONOMİ - 5:32 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 02
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.
 • 03
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.
 • 04
  Mustafa Durmuş’un acı günü !
  Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un dedesi sanayi eşraflarından Şükrü Ak vefat etmiştir.
 • 05
  Botaş doğalgaza zam hazırlığında !
  BOTAŞ, ekim ayında sanayi ve elektrik üretiminde kullanılan doğalgaza yüzde 10 üzerinde zam hazırlığı yaptığı öğrenildi.