seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

İNEGÖL’DE EKMEĞE ZAM HAZIRLIĞI

İnegöl’de girdi fiyatlarının sürekli artmasından dert yanan fırıncılar 230 gram ekmeğin 3 liradan satılması için zam hazırlığında olduğu öğrenildi.
EKONOMİ - Kasım 24, 2021 4:07 pm A A

İnegöl’de fırıncıların ekmeğe yeni bir zam yapmak için hazırlıkta olduğu öğrenildi. Girdi fiyatlarının sürekli artmasından dert yanan fırıncılar 230 gram ekmeğin 3 liraya çıkarılması talebiyle toplantı yaptı. Ekmek fiyatları ile ilgili gerekli girişim ve görüşmelerin yetkili mercilerle paylaşılması yönünde oybirliğiyle tavsiye kararı alındı.
AĞUSTOS’TA ZAM YAPILMIŞTI
Geçtiğimiz ağustos ayında girdi maliyetlerinin yükseldiği ve fırıncıların zarar ettiği gerekçesiyle İnegöl’de ekmeğe zam yapılmış, 230 gram ekmeğin fiyatı 2 TL olmuştu.
YENİ ZAM HAZIRLIĞI
Aradan geçen 4 ay sonrası fırıncılar maliyetlerin artması gerekçesiyle yeni bir zam hazırlığında olduğu öğrenildi. Maliyetlerin artışını öne süren fırıncıların 230 gram ekmeğin 3 TL’den satılması için girişimleri başlattı.
İTSO MECLİSİNDE GÖRÜŞÜLECEK
İnegöl Fırıncılar Kooperatifi, 230 gram ekmeğin 3 TL’den satılması için İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Meclisine fiyat artırmak için teklif sunulacağı öğrenildi.

resim yükle

Bu haber 560 kez okundu.
EKONOMİ - 4:07 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ortaokul Öğrencilerinden Alkışlanacak Kampanya
  Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, sokak hayvanları için harçlıklarını biriktirip mama aldı. Kedi ve köpek mamaları, can dostlarına ulaştırılmak üzere İnegöl Belediyesi’ne teslim edildi. Okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Alper Taban, öğrencilere bu duyarlı davranışları için teşekkür etti.
 • 02
  İMRANLI BELEDİYE BAŞKANI MURAT AÇIL HAYATINI KAYBETTİ
  Sivas’ın İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, İmranlı yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.
 • 03
  Kitap Fuarı Dolu Dolu Geçti
  İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 5’incisini düzenlediği Kitap Günleri Fuarı sona erdi. Fuarın son gününde geleneksel kitap kulesi çekilişi ile 5 kişiye 200 kitap ve kitaplık hediye edilirken, Belediye Başkanı Alper Taban dolu dolu bir etkinlik yapıldığını söyledi.
 • 04
  BENZİN VE MOTORİNE İNDİRİM!
  Son dönemde üst üste gelen zamlarla 10 lira sınırına dayanan benzin ve motorine büyük indirim geldi. İndirim bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.
 • 05
  Yeni varyant tüm dünya’yı harekete geçirdi !
  Dünya Sağlık Örgütü tarafından Omicron varyantı ile alakalı uyarılar geldi. Aşılı kişilerde de kovit vakalarının artabileceği ifade edildi.