Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İNEGÖL’DE EKMEĞİN İÇİNDEN POŞET ÇIKTI

Whatsapp haber hattımıza ulaşan bir okuyucumuz, dün fırından aldığı ekmeğin içinden poşet çıktığını söyledi. Yetkililere seslenen vatandaş, denetimlerin artırılmasını istedi.
GENEL - Mart 1, 2021 7:29 pm A A

Whatsapp haber hattımıza ulaşan bir okuyucumuz, İnegöl’de bir fırından satın aldığı ekmeğin içinden poşet çıktı. Haber Hattımıza ulaşan okuyucumuz, İnegöl’de bir fırından ekmek aldığını ve ekmeğin içinden poşet çıktığını aktardı.
Okuyucumuz, “Ekmeği yiyeceğim sırada dişime poşet takıldı. Ekmeğin içindeki poşeti görünce çok şaşırdım. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Yetkililerimizden fırınlar üzerinde denetimler yapmalarını rica ediyorum” dedi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3530 kez okundu.
GENEL - 7:29 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 02
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 03
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 04
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 05
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.