15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

İnegöl’de elektrik kesintisi !

İnegöl’de meydana gelen elektrik kesintisinin TEİAŞ’ın İnegöl trafo merkezinde bulunan yüksek gerilim tesisatlarından birinin arızalanmasından kaynaklandığı öğrenildi
GENEL - Ocak 7, 2021 12:19 pm A A

İnegöl’de saat 11.00 sularında elektrik kesintisi meydana geldi. Yetkililerden edinilen bilgilere göre TEİAŞ’ın İnegöl trafo merkezinde bulunan yüksek gerilim tesisatlarından bir tanesinde arıza meydana geldi. Bu arıza nedeni ile İnegöl’ün %60’lık bölümünde enerji kesintisi gerçekleşti.
Arızalı tesisatın değiştirilmesi ile alakalı çalışmaların başladığı öğrenilirken, mesken bölgelerine bölge bölge enerji verildiği bilgisine ulaşıldı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2690 kez okundu.
GENEL - 12:19 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Mahkumların Covid İzinleri Uzatıldı
  On binlerce mahkum ile mahkum yakınını ilgilendiren açıklama geldi. Yapılan açıklamada covid izinlerinin 2 ay daha uzatıldığına yer verildi.
 • 02
  İnegöllüler dikkat kritik uyarı geldi !
  Meteoroloji, İnegöl’de ulaşımda aksamalar, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyardı.
 • 03
  Açıklama geldi iptal edildi !
  Elverişsiz hava şartları nedeniyle Bursa Deniz Otobüslerinin bazı seferleri iptal edildi.
 • 04
  Yeni normal için tarih verildi !
  Sokağa çıkma kısıtlaması, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı kısıtlaması, lokantaların açılması ile ilgili açıklama geldi.
 • 05
  Kadın hırsızlar iş başında !
  Süleymaniye Mahallesi’nde meydana gelen olayda 2 kadın hırsız girdikleri bir evden ziynet eşyası ve bir miktar para alarak uzaklaştı. Hırsızlar sokak üzerinde bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasına yakalandı.