Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

İnegöl’de gergin dakikalar !

Önceden sabıkaları bulunan 6 şüpheli kadın İnegöl sarraflar çarşısında tırnakçılık yapmaya çalıştıkları sırada Polis tarafından yakalandı. 
3. Sayfa - Kasım 23, 2020 3:54 pm A A

Olay öğle saatlerinde Cuma Mahallesi Elektrik Sokak üzerinde bulunan kuyumcular çarşısında meydana geldi. 3’ü çocuk 9 kişilik kalabalık gurubun kuyumcular çarşısında toplu halde gezdiği ve şüpheli hareketlerde bulunarak dükkanlarda hırsızlık yapabilecekleri yönünde şikayet ve ihbar alan polis bölgeye hareket etti.

Polis’in gözaltına alarak karakola götürmek istediği kadınlar ekiplere zorluk çıkarınca kısa süreli arbede yaşandı. Daha sonra zanlılar ekip arabalarıyla sorgulanmak üzere karakola götürüldü.

Polisin olayla ilgili araştırması devam ediyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 6840 kez okundu.
3. Sayfa - 3:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.