17° Orta şiddetli yağmur
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöl’de gök kuşağı hayran bıraktı

İnegöl’de kısa süreli yağışın ardından açan güneş ile birlikte ortaya çıka gök kuşağı, görenleri kendine hayran bıraktı.
GENEL - Kasım 29, 2019 4:45 pm A A

İnegöl’de  öğleden sonra başlayan kısa süreli yağış, bir süre sonra kendini güneşe bıraktı. Güneş ile birlikte ortaya çıkan çifte gökkuşağı güzel bir görüntü oluşturdu. Biri diğerinden daha az belirgin olan gökkuşakları, görenleri kendine hayran bıraktı. Yaklaşık 10 dakika sonra ise gök kuşağı gözlerden kayboldu

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1660 kez okundu.
GENEL - 4:45 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  50 kişi işe alınacak !
  İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Hamzabey OSB’de üretimini sürdüren Akıa Hess Otomotiv firmasında çalışmak üzere vasıfsız 50 erkek personel alımı yapılacağını açıkladı. Alınacak personele İş-Kur iş başı eğitim programı kapsamında eğitim verilerek kaynakçılık alanında meslek sahibi yapılacak.
 • 02
  SAVAŞIYORUZ !
  İnegölspor Teknik Direktörü Hasan Erkin Şimşir, Perşembe günü saat 15.00’da deplasmanda oynanacak Hekimoğlu Trabzon maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 03
  BAŞVURULAR BAŞLADI!
  Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesini uygulayan İnegöl Şehit Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulunun 5. sınıfına alınacak öğrencilerin gireceği öğrenci seçme sınavı başvuruları başladı.
 • 04
  İnegöl’ün giriş ve çıkışlarında sıkı denetim !
  Pandemi kapsamında şehirlerarası yolculuğun yasaklanmasıyla beraber İnegöl Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İnegöl’ün giriş ve çıkışlarında göz açtırmıyorlar.
 • 05
  Federasyon Başkanı hayatını kaybetti !
  Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.