-2° Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR

İnegöl’de günlük kiralık daire skandalı!

Suçluların merkezine dönüşen ‘günlük kiralık ev’ vakası İnegöl’e de yansıdı.
3. Sayfa - Giriş : 06.01.2023 01:17 - Güncellenme : 06.01.2023 01:17 A A

Otel fiyatlarından daha uygun olması ve güvenlik zaafları gereği tercih edilen bu evler adeta suç merkezlerine dönüşürken İnegöl’de de sahte hesaplar tarafından ilanlarda yer aldığı görülmekte.

Türkiye’nin farklı illerinde illegal olayların yaşandığı ve yapılan asayiş denetimlerde birçok gözaltı yapılan “günlük kiralık daire” vakasının İnegöl’de de sosyal medya yoluyla kiralandığı konusunda haber hattımıza ulaşan vatandaşlar, bu durumdan rahatsızlık duyduklarını belirterek gereken önlemlerin alınması için yetkililerden yardım beklediklerini iletti.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 520 kez okundu.
3. Sayfa - 1:17 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ankara’dan İnegöl anketi!
  Ankara merkezli anket firması İnegöllüleri arayarak Milletvekilliği için öne çıkan isimler hakkında bilgi topluyor.
 • 02
  Ak Parti’de liste çalışması başladı
  AK Parti’de her seçim olduğu gibi bu seçimde de mevcut milletvekillerinin en az yüzde 50’sinin liste dışı kalması bekleniyor. Erdoğan’ın özellikle teşkilatla problemi olan, aynı il içinde diğer milletvekilleri ile sıkıntı yaşayan isimlerin üzerini çizmesi bekleniyor.
 • 03
  Son haftaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz !
  İnegöl’ün Bal ligi temsilcilerinden Doğugücü sezonun ikinci yarısına muhteşem bir başlangıç yaptı.
 • 04
  Mustafa Destici’nin acı günü !.
  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı,  Mustafa Destici’nin babası Ali İhsan Destici, Eskişehir Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 • 05
  Minik Aşçıların Ellerinden ”İnegöl Köfteli Pizza”
  İnegöl Belediyesi, İnegöllü çocukların yarıyıl tatilini renklendiren etkinlik düzenleyerek 6-9 yaş aralığındaki çocukları anneleriyle birlikte İnegöl Köfteli Pizza yapmaları için Gastro İnegöl Mutfağında buluşturdu.