15° Açık
 • EURO 6.37
 • DOLAR 5.78

İnegöl’de güvenlik üst seviye çıkartıldı

Bugün İnegöl’e gelmesi planlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programının iptal olmasının ardından yerine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay katılacak.
GENEL - Ekim 9, 2019 1:54 pm A A

Program için yoğun güvenlik önlemleri aldı. İnegöl’de Ahmet Akyollu caddesinden itibaran cadde üzerinde tüm araçlar kaldırılıyor. Sahibine ulaşılamayan araçlar çekici yardımı ile otoparklara çekiliyor.

Yoğun güvenlik önlemleri alınırken her yerde resmi ve sivil polisler önlem almış durumda. Ayrıca takviye olarak özel hareket polisi inegöl’de görev alıyor. Aynı yoğunluk kültürpark içinde de alınıyor. Park edilen araçlar tek tek kaldırılıyor. Araç sahiplerine ulaşamayan ekipler çekici yardımıyla araçları otoparka çektiriyor.

Bu haber 860 kez okundu.
GENEL - 1:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Medya Okulu’nda ders başı
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen deneyimli gazetecilerin tecrübelerini paylaşacağı “Medya Okulu” programı Görükle Gençlik Merkezinde TVNET Yayın Müdürü İsmail Halis’in verdiği ilk dersle başladı.
 • 02
  İklim değişikliğiyle mücadele
  Bursa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü bünyesinde, BEBKA teknik desteği ile kentteki paydaşlara ‘Sürdürülebilir Enerji ve İklim Değişikliği Konularından Kapasite Geliştirme’ eğitimi verildi.
 • 03
  Dikkat haciz gelebilir!
  Ekim ayı başında gündeme gelen ve 3.3 milyon kişiye gönderilen e-hacizlerde ikinci dalga dün başlatıldı.
 • 04
  88 Araçlık otopark çalişması devam ediyor
  İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde aynı bölgede 3 ayrı noktada toplamda 88 araçlık otoparkın yapımı için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 05
  Erkek cesedi bulundu
  Kulaca deresinde erkek cesedi bulundu.