16° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

İnegöl’de güvenlik üst seviye çıkartıldı

Bugün İnegöl’e gelmesi planlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programının iptal olmasının ardından yerine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay katılacak.
GENEL - Ekim 9, 2019 1:54 pm A A

Program için yoğun güvenlik önlemleri aldı. İnegöl’de Ahmet Akyollu caddesinden itibaran cadde üzerinde tüm araçlar kaldırılıyor. Sahibine ulaşılamayan araçlar çekici yardımı ile otoparklara çekiliyor.

Yoğun güvenlik önlemleri alınırken her yerde resmi ve sivil polisler önlem almış durumda. Ayrıca takviye olarak özel hareket polisi inegöl’de görev alıyor. Aynı yoğunluk kültürpark içinde de alınıyor. Park edilen araçlar tek tek kaldırılıyor. Araç sahiplerine ulaşamayan ekipler çekici yardımıyla araçları otoparka çektiriyor.


Bu haber 1490 kez okundu.
GENEL - 1:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Borsa İstanbul’dan İnegöl Eğitimine Destek !
  Ak Parti Bursa Milletvekili Av. Vildan Yılmaz Gürel, Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla’yı ziyaret etti. Pandemi sürecinde parti ve teşkilat programları kapsamında çalışmalarını sürdüren Gürel’in Borsa İstanbul ziyareti verimli geçti.
 • 02
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavisür Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 03
  Hakkari’den acı haber !
  Bugün Diyarbakır’dan gelen şehit haberinin ardından bir acı haber de Hakkari’den geldi .
 • 04
  İç İşleri Bakanlığı’ndan Son Dakika Genelgesi
  Genelgeye göre, sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş altı çocuklar, velileriyle şehir içi ve şehirler arası yolculuk yapabilecek.
 • 05
  Bu virüs bizi bırakmayacak !
  Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: Bu virüs bizi bırakmayacak, beraber yaşayacağız; yoksa aylarca evde kalacak değiliz.
şanlıurfa araç kiralama