17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İnegöl’de hafta sonu hava nasıl olacak ?

Meteoroloji İnegöl için hafta sonu hava tahmin raporunu açıkladı.
GENEL - Eylül 23, 2022 8:41 am A A

Buna göre ilçemizde bugün sağanak yağış geçişleri görülecek. Sabahın erken saatlerinde 5 dereceye kadar gerileyen termometreler, gün içerisinde 21 dereceye kadar yükselecek.

Cumartesi ve Pazar günü yağışlı hava dalgası İnegöl’ü terk edecek. Her iki günde de en düşük sıcaklık 5 derece olarak ölçülecek. Cumartesi günü gündüz sıcaklığı 21, pazar günü ise 25 dereceye kadar yükselecek.

kemeravm.gif

Bu haber 260 kez okundu.
GENEL - 8:41 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Beşar Esad Suriyelilere Seslendi: Ülkenize Dönün!
  Suriye Dışişleri Bakanı Faysal Mikdad, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda yapmış olduğu konuşmada savaş sebebiyle Suriye’den kaçmak zorunda kalan mültecilere ülkelerini Geri dönmeleri çağrısında bulundu. Türkiye, Suriye’de siyasi çözümü işaret etti. 
 • 02
  Dev indirim bekleniyor !
  Benzin ve mazot fiyatı başta olmak üzere akaryakıt fiyatları üzerinde etkili olan brent petrolde dalgalanma devam ediyor. Petrol resesyon korkuları ile geriledi.
 • 03
  Batırel; “Dolar zulmü sona erecek
  Dolar kuruna dair yaptığı tahminlerle büyük ses getiren ekonomist Necmettin Batırel bu kez, “Dolar zulmü sona erecek: Kapılar açılacak, taşlar yerine oturacak” dedi.
 • 04
  Son yılların en büyük kaçak içki operasyonu !
  Mersin’de yapılan operasyonda son yılların en büyük kaçak içki yakalaması gerçekleştirildi. Operasyonda, toplam 86 bin 245 şişe kaçak içkiye el konuldu.
 • 05
  İnegöl’e hizmet değil hezimet geldi !
  Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Her Mahalle Bir İnegöl’ programlarında mahalle sakinlerine seslenen İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, büyükşehir yasasını sert dille eleştirmeye devam ediyor. Son olarak Alanyurt bölgesinde iki mahallede gerçekleştirilen programlarda konuşan Eroğlu, “Büyükşehir yasasıyla birlikte İnegöl’e hizmet değil hezimet geldi” dedi.