19° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

İNEGÖL’DE HAFTA SONU HAVA NASIL OLACAK?

Meteoroloji İnegö için 5 Şubat 2021 hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre İnegöl’de bugün ve hafta sonu kış aylarında pek rastlanmayan sıcaklıklar etkisini göstermeye devam edecek.
GENEL - Şubat 5, 2021 10:45 am A A

İnegöl’de bugün parçalı bulutlu hava gün boyunca etkili olacak. En yüksek sıcaklık 17, en düşük sıcaklık 6 derece.

Yarın (Cumartesi), gün içerisinde 19 dereceye kadar yükselen hava sıcaklığı en düşük 8 dereceye gerileyecek.

Pazar günü ise termometreler 21 dereceye kadar yükselecek ve resmen bahar havası yaşanacak. En düşük sıcaklık ise 12 dereceye gerileyecek.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 580 kez okundu.
GENEL - 10:45 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekmeğe yapılan zam iptal edildi !
  Ankara’dan ekmeğe yapılan zammın iptal edildiği bilgisi geldi.
 • 02
  İnesmek Butik Törenle Açıldı
  İnegöl Belediyesi’nin aile bütçelerine katkı sağlamak isteyen bayanların el emeği göz nuru ürünlerini satışara sunarak kazanca dönüştürdüğü İnesmek Butik, Beşinci Mevsim Kültür Merkezinde düzenlenen törenle açıldı.
 • 03
  İnegöl Kültürlerin Merkezi
  İnegöl Belediyesi, bugüne kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış İnegöl’ün saklı kalmış değerlerini ortaya çıkarmak adına 91 kırsal mahalle ve 4 beldeden dönüşmüş mahalleye yönelik saha araştırmasının startını bir süre önce vermişti.
 • 04
  Minik meleklerin yüzü artık daha fazla gülecek !
  Covid-19 pandemi sürecinde yaşanan kısıtlamalardan diğer vatandaşlardan daha fazla etkilenen özel gereksinimli çocuklar ve aileleri, sürecin sıkıntılarını Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal ve psikolojik destekleriyle aşıyor. Proje kapsamında minikler hem sağlık hizmeti alıyor hem de eğlenceli vakit geçirme imkanı buluyor.
 • 05
  Akıllı şehir Bursa için önemli adım !
  Bursa’yı daha iyi bir geleceğe taşıyacak projelerde ‘akıllı şehircilik’ yatırımlarına ağırlık veren Bursa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de akıllı ulaşım sistemleri alanında çalışan tüm kesimleri bir araya getirerek bilgi ve tecrübe paylaşımı sağlayan Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği’ne üye oldu.