17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

İnegöl’de ihbar hattı kuruldu

İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği, müşteri memnuniyetini artırabilmek için ihbar hattı kurdu.
GENEL - Ekim 2, 2019 1:52 pm A A

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Uçaravcı, “İnegöl’de Türkiye’ye örnek olacak emlak müşavirleri var. Müşteri memnuniyetini üst düzey tutabilmek için hataların yanlışların önüne geçebilmek için dernek yönetim kurulu olarak daha iyisini nasıl sağlayabiliriz diye çaba sarf edip toplantılar yapıyoruz. Toplantılarımız sonucunda şehrimizdeki yatırımcıların ve müşterilerimizin aynı zamanda meslektaşlarımız anlaşmazlıklarına arabuluculuk edebilmek ve çözebilmek için böyle bir yola başvurduk. Ayrıca yönetim kurulu toplantılarımız sonucu bir avukatlık bürosuyla anlaşma kararı aldık. İhbar hattımıza gelen şikayetler ve anlaşmazlıklar bundan sonra avukatımıza yönlendirilecek. Ne emlak müşaviri kardeşlerimiz ne de müşterilerimiz haksızlığa uğramadan çözüme ulaştırmayı hedefliyoruz.  Ayrıca kayıt dışına karşı başlattığımız savaş çok olumlu gidiyor. Gün geçtikçe kayıt dışı yani tabiri caizse ayakçılardan kurtulmaya başladık bu süreçte dernek kararlarımıza uyan İnegöl’de ki saygı değer emlakçı kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. ‘Bir olursak tok oluruz, dağılırsak yok oluruz’ felsefesine uyan bütün meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.  Taşınmaz ticareti yetki belgesinin de son zamanlarına yaklaşıyoruz. 05.12.2019 son tarih meslektaşlarımızı biran önce bu belgelerini almaları için uyarıyoruz. İnşallah ilerleyen günlerde bu yasa ile bağlı olduğumuz odalar ve kurumlarla kayıt dışının önüne geçilebilecek” dedi.


Bu haber 1930 kez okundu.
GENEL - 1:52 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Cesedi bulundu !
  Siirt’te Müküs Çayı’na düşen ve 64 gündür bulunamayan 20 yaşındaki genç hemşirenin cansız bedenine ulaşıldı .
 • 02
  Meteoroloji’den Inegöl’e hafta sonu uyarısı!
  Meteoroloji İnegöl için için 14 Ağustos 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı.
 • 03
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Misafir olarak gittiği evin 3. katından düşen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, yaşamını yitirdi. 
 • 04
  Motorine dev zam!
  Akaryakıt fiyatları, brent petrol ve dolar kurunun hareketlerine göre dalgalı seyrini sürdürüyor. Akaryakıt ürünlerinden motorine Pazartesi gecesi (15 Ağustos) büyük bir zam gelecek.
 • 05
  Bursa’nın geleceği ortak akılla şekilleniyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin yeni anayasası niteliğindeki 2040 yılı Bursa Çevre Düzeni Planı çalışmalarını ortak akıl vizyonuyla sürdürmeye devam ediyor. İlçe belediyelerinden akademik odalara, sivil toplum kuruluşlarından akademisyenlere kadar toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren Büyükşehir Belediyesi, yılsonuna kadar nihai şeklinin verileceği plan hakkında bilgilendirme yaparken görüş ve önerileri de topladı.