-1° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

İnegöl’de iki kişi ölümden döndü !

Kamyonetin çarpma anı kamerada; 2 kişi ölümden döndü Mahmudiye Mahallesi Mobilya sanayiinde meydana gelen kazada, kamyonet park halindeki kamyonete çarptı, iki kişi ölümden döndü.
3. Sayfa - Ocak 6, 2021 11:06 am A A

O anlar bir işyerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Kaza Mahmudiye Mahallesi Mobilya sanayiinde meydana geldi. Selim O. Ve arkadaşı park halindeki 16 J 2034 plakalı kamyonetin kasasından mobilya ürünleri indirmeye başladılar. O sırada henüz sürücüsü öğrenilemeyen kamyonet, park halindeki kamyonete hızla çarptı. Çarpmanın etkisiyle Selim O. Ve arkadaşı, yere düştüler. Saniyelerle kurtulan 2 şahsın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Çarpan kamyonet sürücüsü ise yoluna hızla devam etti.
Kaza anı bir işyerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Olayı anlatan Selim O., “Kamyonetin arkasından mal boşaltıyorduk. Birde baktım yanımdaki arkadaş çarpmanın etkisiyle yere düştü. O an şok oldum. Çarpan sürücü, ‘anlaşırız’ dedi ve çekti gitti. Polise haber vermek aklıma gelmedi şokun etkisiyle. O an nutkum tutuldu. Durumumuz iyi Allah’a şükür” dedi.
Polis kazaya karışan sürücüyü arıyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 4030 kez okundu.
3. Sayfa - 11:06 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  5 G hayatımızda neleri değiştirecek !
  Geleceği teknolojisi olarak bilinen 5G’nin Türkiye’de yaygınlık kazanmasıyla birlikte hayatımızda 7’den 70’e pek çok şey değişecek.
 • 02
  1 Milyon çocuk sporla buluştu !
  Uludağ Üniversitesi tarafından düzenlenen “Bursa’da spor ve egzersiz Çalıştayı”na katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeni neslin daha sağlıklı ve sporcu olarak yetişmesi noktasında önemli adımlar attıklarını belirterek, son 4 yılda okul sporları etkinlikleriyle 1 milyona yakın çocuğu sporla buluşturduklarını söyledi.
 • 03
  Kuraklıkla Gönüllü mücadele !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ‘Bursa Gönüllü Hareketi’ne katılan vatandaşlar, yardım kolilerinin hazırlanması, sokak hayvanlarının beslenmesi gibi çalışmaların ardından bu kez Kuraklıkla Mücadele ve Su Farkındalığı Eğitimi için bir araya geldi.
 • 04
  Yeni sistem ile 30 bin ton yakıt tasarrufu sağlandı !
  Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün 2020 yılı çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Alper Taban, Akıllı Rota Optimizasyonu uygulamasının sağladığı faydalara değinerek “Faaliyete geçirdiğimiz Akıllı Rota Optimizasyonu uygulamamız ile ciddi bir araç ve yakıt tasarrufu sağlandı.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre KKTC’de 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.