22° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İnegöl’de İş yerlerinde ciddi vaka artışı var !

Yeni normal düzene geçişle birlikte gevşetilen önlemler vaka sayılarında ciddi artışlara neden olmaya devam ediyor.
GENEL - Haziran 13, 2020 3:11 pm A A

İnegöl Organize sanayinde faaliyet gösteren bir çok farklı fabrikadan vaka haberleri gelirken, mobilya sanayinden de buna benzer haberler gelmeye devam ediyor.

Devlet Hastanesi 4 olan açık bölüm sayısını 5’e çıkarack.Vakaların çoğu kendi ikametlerinde karantinaya alınırken , filyasyon uygulanması için sağlık ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Tüm bu olumsuz tablonun ortaya çıkmasında , maske , fiziki temas ve sosyal mesafe kurallarına uyulmaması gerekçe gösteriliyor.

 


Bu haber 1660 kez okundu.
GENEL - 3:11 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kaçakçılar suçüstü yakalandı
  İnegöl’de Orman İşletme Müdürlüğünün kurmuş olduğu fotokapanlar sayesinde usulsüz kesim yaptığı tespit edilen şahıslar jandarma ekiplerine bildirilerek yakalandı.
 • 02
  Meteroloji İnegöl için hava tahmin raporunu açıkladı
  Meteoroloji İnegöl  için 22 Eylül 2020 Salı günü hava tahmin raporunu bildirdi. İnegöl’de  haftanın ikinci gününde sıcaklık 27 derece olurken, az bulutlu ve güneşli hava şehre hakim.
 • 03
  Korkutan açıklama !
  Türk Tabipleri Birliği Covid-19 İzleme Grubu’nun koronavirüs raporu açıklandı. 85 uzman ismin hazırladığı raporda, “Bizi bir tsunami bekliyor. Önümüzdeki kış, bahar ve yaz aylarını aşısız geçireceğimizi bilmek zorundayız” denildi.
 • 04
  Rıdvan Dilmen’den İnegöllü isime sert tepki!
  NTV spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Hürriyet Gazetesi köşe yazarı İnegöllü İsmail Er hakkında canlı yayında flaş iddialarda bulundu.
 • 05
  İnegöl’de koronavirüs haritası açıklandı !
  Tüm dünya ile birlikte ülkemizi ve ilçemizi de etkisi altına alan koronavirüs hızla yayılmaya devam ediyor.