12° Sisli
 • EURO 6.50
 • DOLAR 5.89

İnegöl’de Kaçak Sigara Operasyonu

İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri yaptıkları bir istihbarat çalışması sonucunda İnegöl’e kaçak sigara geleceği bilgisine ulaştı. Kaçak sigarayı getirdiği tespit edilen 33 AGB 98 plakalı Ramazan B’nin kullandığı tır İnegöl girişinde durdurarak arama yapıldı. Tırda yapılan aramada piyasa değeri 500 bin  TL olan 450 bin paket kaçak sigara tırın […]
GENEL - Kasım 22, 2018 9:41 am A A

İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri yaptıkları bir istihbarat çalışması sonucunda İnegöl’e kaçak sigara geleceği bilgisine ulaştı.

Kaçak sigarayı getirdiği tespit edilen 33 AGB 98 plakalı Ramazan B’nin kullandığı tır İnegöl girişinde durdurarak arama yapıldı.

Tırda yapılan aramada piyasa değeri 500 bin  TL olan 450 bin paket kaçak sigara tırın gizli bölmelerine zulalanmış şekilde ele geçirildi.

Operasyonda Sürücü Ramazan B. Mehmet K.ve İsmail T. gözaltına alındı.
Gözaltına alınan zanlılar karakoldaki ifade işlemlerinin ardından bugün sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi.

Bu haber 510 kez okundu.
GENEL - 9:41 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  7 bin polis adayı alınacak
  Emniyet Genel Müdürlüğü, polis alımlarını Polis Akademisi Başkanlığı aracılığıyla gerçekleştirecek.
 • 02
  Sınır ötesi operasyonda son durum
  Türkiye’nin Suriye’deki 3. kapsamlı askeri operasyonu olan ‘Barış Pınarı Harekâtı’ 9 Ekim saat 16:00’da başladı.
 • 03
  Mehmetçik’e anlamlı bağış
  İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat […]
 • 04
  Fikret Fidan resmen Başkan oldu
  İyi Parti İnegöl İlçe Teşkilatı’nda uzun süredir beklenen Fikret Fidan başkanlığı partinin genel merkezi tarafından onaylandı.
 • 05
  Toplantı Ayrı Bir Heyecan Kattı
  Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Teyfik Demirhan başkanlığındaki Orhaniyespor yönetimi , şehir olarak hayali kurulan ve İl Olmayı sembolize eden 82 no’lu Orhaniyespor formasını Belediye Başkanı Alper Taban’a takdim etti.