Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöl’de Kısıtlamada restorantta yemek yiyen 15 şahsa ceza yağdı

İnegöl’de sokağa çıkma kısıtlamasında kapalı olması gereken restorantta yemek yiyen 15 kişiye ve işyeri sahibine toplam 51 bin 150 TL cezai işlem uygulandı.
GENEL - Nisan 7, 2021 12:25 pm A A

Polis ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla beraber açık olan işletmeleri kontrol etmeye başladılar. Alanyurt bölgesinde denetim yapan polis ekipleri, bir restorantının açık olduğunu ve müşterilerin yemek yediklerini tespit ettiler.
Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.
Ekipler, yemek yiyen 15 şahsa sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları gerekçesiyle 47 bin 250 TL, İşyeri sahibine ise 3 bin 930 TL cezai işlem uyguladılar.
İşyerindeki müşteriler evlerine yönlendirilirken, İşyeri faaliyetine son verildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1950 kez okundu.
GENEL - 12:25 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 02
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 03
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 04
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.
 • 05
  10 kat arttı !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’da il sağlık yöneticileriyle salgın sürecini değerlendirdiklerini vurgulayarak, Mart başına göre vaka sayılarında 10 kat artış gördüklerini duyurdu.